Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MARIOVO
#41
majstor  karpata sto ja znaes  ti  vo podnozje na planina e  ili na vrv na planina.
Odgovori
#42
[quote author=zoki m. link=topic=357.msg5178#msg5178 date=1328977218]
majstor  karpata sto ja znaes  ti  vo podnozje na planina e  ili na vrv na planina.
[/uo
te]

pa toa i ne e planina,eden golem rid
Odgovori
#43
kamenot kako kopa seno ne e vo planina,toa e eden golem rid,blizu mojot grad
Odgovori
#44
a kade e tvojot grad.
Odgovori
#45
e aj dobro dojde majstore
Odgovori
#46
DOBRO VE NAJDOV....ZA POCETOK ZOKI NE E BITNO OD KOJ GRAD SUM,DA VIDME DALI E RABOTATA TAA STO JA BARAS.NA 100M OD KAM.IMA CESMA ZIDANA STARA,A PODOLU REKA(NEMA IME)MALA REKA E.DRUGI ZNACI BLIZU NEMA-ILI PAK JAS NE SUM GI VIDEL,A PTICATA NA KAMENOT E GOLEMA.....KAZI MI TI STO BARAS POKONKRETNO.POZDRAV
Odgovori
#47
I SLIKA IMAM OD KAMENOT,CE JA NAJDUM I CE PROBAM DA JA STAAM ,CE VIDIS NESTO
Odgovori
#48
zoki m. te nema nesto,kazi mi koj kamen kako stog seno go teras.slikite ne mozum da gi najdum ama na mestoto sum bil 20 pti.javi mi se ,kazi so te mce.poz
Odgovori
#49
eve i edno prasanje za  KOLO srnata na crna Confusedi ja videl,si ja slikal,ti kazuvale za nea ili sto e tocno,si videl slika ud nea,kazi slobodno ....ima resenie za nea ama i mnogu drugi znaci okolu nea....poz
Odgovori
#50
(14-02-2012, 02:52 PM)MAJSTOR link Piše: eve i edno prasanje za  KOLO srnata na crna Confusedi ja videl,si ja slikal,ti kazuvale za nea ili sto e tocno,si videl slika ud nea,kazi slobodno ....ima resenie za nea ama i mnogu drugi znaci okolu nea....poz
malku poslabo me ima majstore srnata licno ja znam kazimi so te interesita ,a toa so polumesecinata so pravi triagolnik da ne zaboravi da kazis deka na neja ima puski ili e druga a jas sepak mislam pravime muabet za istio teren
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 7 Gost(a)