Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sokobansko -Oštra čuka
#11
Tako je kolega dr.marsovac lep opis.
Odgovori
#12
Kolega forsaken druga slika je odličan znak i slikana je na samom vrhu prve slike ili kamena stožera.Imaš dve klesane rupe veću i manju u njoj.Inaće mesto je odradjeno odavno našli smo podkapinu oko 2 metra visoku tačno preko puta kamena stožera sa druge strane brda.U podkatinu na vrhu lepenka mala a u samoj podkapini još uvek stoji poveća rupa koja se vremenom uronula i dalje je velika.Podkapina se nalazi izmedju dva kladanca beli na istoku a crni na zapadu.Tako stoji i u zapisu,samo što je neko imao taj zapis pre nas i to mnogo pre nas.
Odgovori
#13
Hvala marsovac... a kolega moravac .. jbote sta li ti pricas brate moj.. pa ides dve cuke preko ostroja sa svjestrosnaje od
ozgo na do s lijevo na nijega .. e onda jesi skoro tu ALI DALEKO SI ...  e jbg ----- :/

.. ako ti je ovo fora da me obrazujes .. e da ti kazem tesko bale Wink niš nerazumem --- i necu da prelistavam sedam i po milijardi foruma da bih tebe razumijo Smile razumeo ili ti shvatio ... e jbg OPET HVALA TI MORAVAC NA POKUŠAJU POMOĆI !!!! Ali stvarno ovo mislim ( nisi ti kriv sto sam ja neobrazovan )

Odgovori
#14
Kolega loše si razumeo za drugu sliku nisam stavio objašnjenje,pa sam nahnadno objasnio,tako i deluje pa sam dodatno objasnio veruj nije mi namera da bilo kog uvredim.Samo sam pojasnio sliku.Ukoliko si se našo uvredjenim izvini nije mi bila namera.
Odgovori
#15
Kolega moravac, molim te ti izvini ako si me razumeo da sam uvredjen, jer nikako nisam, samo sam hteo da ispadnem duhovit ali sad kad sam procitao sta sam sve napisao ( nalupao ) nista nisam shvatio ni samog sebe :/ tako da ja nisam uvredjen niti ima razloga da budem, a ti kolega jos jednom izvini Smile nadam se da nisi ni ti uvredjen Smile
Odgovori
#16
ja bih rekao ovamo gde sam bio u sokobanji...kad pratis putokaze na kojima pise "golemi kamen" stignes do tamo, tad si na vrhu te ostre cuke, ima mesto ravno kao terasica e sad dal je kolko jedno "gumno" ne bih znao jer ne znam shta je gumno..ali idem tamo za 2 dana pa cu da napravim koji fotografiju
Odgovori
#17
Ostra cuka...tu ima kamik kavo stozer,na njeg krs i ruka i makaze,pred rupu do stozer propas u njeg ....... pustismo i ne zatrpasmo  8)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)