Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tri bunara
#1
Pozdrav svim forumasima!
Zna li neko za tri bunara, pred njih dva kamena nalik bivolima, i  malo dalje, nekih 100-200 metara, na steni, s gornje strane koja ima oblik ploce, uklesan andjeo sa tri novcica. Negde u blizini treba da ima sedlo! Rad sam da radimo nesto zajednicki!
Odgovori
#2
Pa da li ti znas sve to?
Odgovori
#3
Znam podatke ali ne i mesto!
Odgovori
#4
Pa ima jedno takvo mesto....al treba ga naci  8)  "skupa mnogo informacija"...ima jedan ovde sto zna al dal ce da kaze..NEZNAM  Wink
Odgovori
#5
Treba da ima sva tri mesta: bunare, andjela (s graviranim novcicima) i sedlo - da bi se radilo posteno i u dobrobit svima,naravno grupi koja ce odraditi posao!
Odgovori
#6
Znam gde je(sad su pet bunara cini mi se),ali nista od tih znakova ne znam.......
Odgovori
#7
Mesto zvano tri bunara....
Odgovori
#8
Pozdrav!
Ne ime nego stvarni bunari sa propratnim znacima koji su gorenavedeni: tri bunara pored dve stene nalik bivolima, andjeo sa tri gravirana novca ili meda;jona i sedla. Hvala za interes koji ste pokazali za ovaj slucaj!
Odgovori
#9
dani,jel znas otprilike o kom predelu se radi?
Odgovori
#10
Pozdrav!
Veruje se da se nalazi negde na granici izmedju Srbije i Makedonije, negde izmedju  tri utvrdjenja (kale). Ipak, s obzirom da isti nazivi i slicna mesta se ponavljaju na nekoliko mesta moze se dogoditi da se nalazi na drugom mestu. Medjutim  prioritet u traganji treba imati navedena lokacija!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)