Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mesto kod Pirota ( Pakleštica )
#21
mislim samo sam hteo da dodam svoj doprinos ovde sto ne pokusate da preko google.eartha vidite da li ima jos naznake za nesto sto bi moglo da lici na selo,mislim ono ponekad se temelji vide jer ostane trag na zemlji kao i na kozu nasu kada se povredimo i ostane oziljak , iz vazduha moze nesto da se vidi,ali ovo je samo predlog Smile mislim dobronameran Smile poz kolege
Odgovori
#22
Paklestica ova koja mene zanima postoji ali su problem znaci i ostalo , nema veze vec nekako resicu ovu enigmu , Timakumminus hvala na savetu probacu mozda ce ipak to da da nekog rezultata makar za nove znake ili bar neki putokaz Wink
Odgovori
#23
(10-12-2013, 03:24 AM)ninonony80 link Piše: u pravu si kosac da se ovo mesto nekoliko puta mestalo , mada po nekim mojim saznanjima ovaj deo sto mene zanima datira iz 1500 i neke pa kako si ti spomenuo do 1800 i neke , taj de se nalazi nedaleko izmedju sela Cerova i Temske , to mene zanima , ako neko ima ko ima neki podatak voleo bih da saradjujemo oko ostvarivanja zajednickih ciljeva
mesto bele vode tu je bilo selo izmedju sela Cerove i Temske
Odgovori
#24
da tako je druze mesto zvane bele vodo ili ( bela vodica ) po seljacki , e sada se vec razumemo o kom mestu pricam , a to je ustvari stara paklestica potekla
Odgovori
#25
29000 ima li te gde druze , da procaskamo o beloj vodici ?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)