Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pet groba pomoc drugari
#1
naso sam pet groba iznad orlovog gnezda u siprazju grobovi su lazni ispod njih na tridesetak centimetara dva antra kamena kao u zapisu gledav jedan u drugi kao da su preseceni cirkularom razmak izmedju njih 5-6 cm dubina oko 70 cm sta dalje u zapisu pise da je izmedju njih kazan a izmedu njih jedva da prodje kramp ispod njih odma bas ispod njih ima mala kao pecina znam da ima i laznih mapa ali ova dva kamena pod zemljom u srednji grob nisu tu prirodno imam sondas ali tu nemoze da odradi poso pozdrav i hvala unapred
Odgovori
#2
bas ste od pomoci
Odgovori
#3
Peconji...Imam ja mng za Orlovo Gnezdo i okolinu...zapis do zapis...cuj se sa Bobu pa da se vidimo....
Odgovori
#4
Pecko,neka ti je Bog na pomoc!Ako ti treba rasljar,javi mi se.
Odgovori
#5
  Pozdrav kolega, sta podrazumevas pod "sondas" - svi metal detektori imaju sondu samo ne rade svi na istom principu. VLF imaju solidnu diskriminaciju ali su plitki, za vece dubine ti treba malo bolji PI (pulse induction) detektor sa velikom sondom ...
Odgovori
#6
(25-11-2013, 04:35 PM)Imperator link Piše:Peconji...Imam ja mng za Orlovo Gnezdo i okolinu...zapis do zapis...cuj se sa Bobu pa da se vidimo....
pa šta ćeti orlovo gnezdo kada ti je tu samotvorno kale preko puta orlovo gnezdo terziska rupa. pa odi na jankov prisad................pa vodenica pa nize banja selo čukovcu ako još postoji pa prve kitke...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)