Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OTKUP ZLATA
#1
Ko najbolje plaća? Kome prodati naše mukom nađeno zlato? Adrese i cenovnici iskustva.. Itd
Odgovori
#2
e tu si brate dirnuo u osinje gnezdo . Mislim da na ovo pitanje neces naci odgovor . Bar ne onaj koji ocekujes .
Odgovori
#3
Hahaha.. Ja rek'o forum za to i postoji, da se razmenjuju znanja, informacije..
Odgovori
#4
ovde tesko da ces dobiti neki zapis ako ti zatreba,a kamo li neki direktni odgovor za to sto ti trazis,krijev se ko zmija noge,a ovamo svako sve zna, svaka cas izuzecima,pozdrav
Odgovori
#5
zavisi sta se nudi Big Grin Big Grin Big Grin
Odgovori
#6
Koja je karataza, kolicina I dali hocesh da se uzme kod tebe ili cesh da prebacish sam preko granice
Odgovori
#7
Zdravo svima
Vec nekoliko puta procitam nekoliko izjava na ovom forumu koji me u najmanju ruku razocaravaju...
[glow=red,2,300]SIGURNO CEMO POMOCI ONIMA KOJI IMAJU STA DA PRODAJU[/glow]....e sada sta ko hoce konkretno da proda?????
Ako  je u pitanju zlato kao metal to iskljucivo zavisi od cistoce zlata i PLACA SE PO [glow=red,2,300]BERZANSKOJ CENI[/glow] [shadow=red,left]NA DAN ISPLATE!!!!!!![/shadow]
A za sve ostalo ide isto tako prosto...prvo se ustanovi autenticnost(citaj falsifikat,fake, lazno itd ..jer u 99% slucajeva sve sto bi vredelo je fals) a onda KVALITET ...U KOJOJ JE KLASI ...i onda je vrlo lako prodati [glow=red,2,300]BILO STA[/glow]
Nemam nameru da nikoga uvredim ali molim sve forumase da postuju forum na kome su se uclanili....
Pozdrav
Odgovori
#8
Da tako bi islo u nekoj idealnoj situaciji . Al ona ovde ne postoji . Ajde da vidim ijednog jedinog otkupljivaca kji nece pokusati da zavrne prodavca . Ja imam skorasnje primere ali necu da pricam . Sramota .
Odgovori
#9
Idealna situacija ne može da bude u devastiranoj zemlji. Naši kolekcionari ne mogu da plaćaju cene kakve su na zapadu, to je valjda svima jasno. O preprodavcima ne pričam.
A gledajući Američke kanale o antikvarnicama i zalagaonicama videli ste, da su ponudjene cene tri-četiri puta manje od procenjenih.
Te priče o aukcijama, sem bajki o ogromnim sumama, su nepoznate našim ljudima i pitanje je da li ljudi uopšte znaju kako se učestvuje u istim i koliko to košta.
Ako na aukciji slučajno ne bude pravih kolekcionara-kupaca, predmeti često odu u bescenje a i troškovi učestvovanja nisu beznačajni.
Uostalom, Kosač je rekao mnogo toga.

Odgovori
#10
Mnogo price a nista konkretno
http://kesgold.com//index.php?option=com...&Itemid=37
ovo nije reklama samo je odgovor na pitanje sta ko i koliko placa
ako vas zanima samorodno zlato vrlo tesko se prodaje i trzisna cena mu je trenutno (kod nas ) oko 22-23 eura za gram
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)