Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sta mislite o ovome ? :)
#1
Po prici ovde se nalaze ostaci turske kule a otac mi prica da se kao dete igrao u nekoj pecini u blizini Big Grin
[Slika: tur.jpg]
Odgovori
#2
A sta da mislimo kada sem google snimka nema nista drugo. Kolega izadji na teren pa napravi par snimaka ako vec ne govoris nista o lokaciji i postavi na uvid kolegama ako ocekujes neki komentar. To bar nije problem  Wink
Odgovori
#3
Trenutno tek skupljam informacije,kad kupim detektor sto planiram ovih dana,nadam se da ce biti jos slika  Smile
Odgovori
#4
Mozes i sa nekim od kolega sa foruma da izadjes na teren i proveris,cisto predlog da ne kupujes Detektor ako ti nije moranje.
Samo predlazem nemoj pogresno da shvatis.
Odgovori
#5
Zdravo
Kada imas nesto konkretno...pitaj...znaci sto ti nije jasno i sl...a ovako nema nikakve svrhe komentarisati...Sto se tice Turskih kula one su iskljucivo bile pored granica gde su bili stacionirani ....tako da je veoma tesko da hajduci "ostave" nesto u blizini Turaka  Smile  Wink
Odgovori
#6
Definitivno nije moranje,cak cu morati i malo da se nategnem  Sad ali pokusavam da gledam na duze staze jer mi je jako interesantan hobi Big Grin
Odgovori
#7
Ne mora da ostane nista posebno vredno meni ce i neke ,,bezvredne'' stvari biti interesantne Big Grin a nikad se ne zna a i zanima me sta je u toj pecini o kojoj mi prica otac Smile
Odgovori
#8
Prijatelju,snimi teren pa ce sve biti lakse za ostale kolege
Odgovori
#9
Bice i to,idem tamo za 8. novembar a nadam se da cu do tada i kupiti detektor za metal..
Odgovori
#10
jel ovo oko lapova humka...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)