Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAKOVANJA
#11
TOLIKO TUMACA ZNAKOVA NEVIDOH NIKOGA KO RECE NESTO INTERESANTO OKO NJIH >Sad
Odgovori
#12
Zdarvo
Cuveni znakovi na Kale Pirotsko....Po raznoraznim podacima koji  kruze zemljom Srbijom a i  sire pominje se po planovima albatski alat i "gvozdena pecina"...elem postavicu ceo plan za GVOZDENU PECINU...nadam se da cete "moci " lako da odradite ( pa blizu je pored autoputa)
Pozdrav
Odgovori
#13
u pravu si kosac, samo mi se cini da ce opet helihopteri da lete neki dan jer bas u tom delu ruse brdo sarlaha zbog koridora 10,nisu oni mutavi samo tako izgledaju...
Odgovori
#14
Da naoblačim malo temu,
lokacija je odradjena mnogo pre nego sto smo se svi mi rodili, poslednji koji je imao "vajde" je dugo vec pokojni pirotski mangup sa sarlaha, pod cudnim okolnostima dosao do para a isto tako pod cudnim okolnostima i zavrsio - izgoreo u svom automobilu i to nedaleko od lokacije o kojoj govorite, a i njegove ortake snasla slicna sudbina... Nije da verujem u prokletstvo.... ali se tu mnogo cudnih stvari desavalo i desava dan danas, mislim na celo brdo sarlah ukljucujuci i lokaciju.
malo oblaka da ne bude sve bas vedro  Wink
Odgovori
#15
Postovani jeste da je pokojni doso do para iz sumnjivih okolnosti sa tog dela ili drugog to bas neznamo ali izgoreo je iz drugih razloga jer je bio kao sto rekoste pirotski mangup  Wink A i za proklestva to zavisi ko kako veruje...ako verujes onda ima poseba pravila sta treba da se uradi. a ko ne verujes onda radi na svoju ruku...pozz  Smile
Odgovori
#16
Ja licno tu ne bih prisao ni sa 100 mantija oko mene, nije sve sto je zakopano za vadjenje, a izvadjeno je to je cinjenica i posledice su tu i to je cinjenica. Nego da se ne udaljavamo od teme, pozdrav od mene za hobiste sa terena.
Odgovori
#17
ok hvala na misljenju. . pozz
Odgovori
#18
E sad drugari da ne mistifikujemo smrt naseg druga gedze . A ni ujkina smrt nije bila nesto mnogo misticna . Treci clan je jos uvek (hvala bogu ) ziv i aktivan . Necu da ga imenujem zato sto je covek jedan od najvecih entuzijasta za ovaj posao . Kako znam , pa druzio se sa njima u vise navrata a imao sam i srece da izadjemo po koji put zajedno na teren . Nije on tu nista dirao i nije njemu novac od sarlaha . a POSEBNO NIJE NA MENI DA OBJASNJAVAM ODAKLE MU .
E da se vratim na ovu temu i izvinim pirossiju sto se nisam javio . PA rade ovi iz aktora . nisam danas nasao vremena da pitam nekoga je istina ono sto se proculo , A vezano je za te helikoptere sto su leteli . Proneo se glas da su iskpane neke poluge i neki zutaci . Ja to nisam video . Ali sam video da radnici ne rade , video sam crni audi BG tablica , video sam tv ekipu kako nesto pokusava da snimi.
U jedno sam potpuno siguran , a to je da je ova bratija sto izvodi radove na dobrom putu da odradi sve sto se vredi odraditi .
Odgovori
#19
BLOKIRATI GRADNJU.... ;D ;D ;D ;D
Odgovori
#20
ne vode svi znakovi do zlatnih nalazista tu postoje i znakovi kao nakovanja i do kovaca.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)