Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Re: burca
#1
da malo pojasnim blize za magazu mecji vrh tu na mestu zvanom mecji vrh postoji znak na kamenu jeram (sluzi za zapregu)masto je ravno tih30x20m poplocano kamenom koji je zaliven nekakvim vezivnim materijalom(malter )nema nikakvog rastinja na tom mestu ulaz se nalazi sa strane .. kao po prici iz davnina ulazise tako sto se spusta na dole a onda se ide horizontalno.. mesto su posecivale razne ekskurzije masine su odradile svoj poso ali niko nije uso unutra -valjda kazu mora da postoji jos jedan ulaz -kazu ?.kazu postoji plan-kazu?prica se da lik iz makedonije ima crtez -prica se .dali neko nesto ima o tome mesto postoji sve ovo postoji ali nesto ne stima nemoze se unutra e da pricaju ima zamki to je to sto ja znam ako neko nesto zna nek napise ///// da pitam jos nesto kod nas postoji mesto hladna pecina ulazi se na manji krug unuta a onda iz prve odaje ulazi se u druguopet na manji otvor ima li neko nesto o tome ///// nevestin grob ato//
Odgovori
#2
Postovani g.Burca,

ako je nadjen ulaz,zasto nemoze da se udje...koji su razlozi?Ako se vec zna koje su zamke u cemu je problem ako mozete da opiste?

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#3
Ja mislim da je nas drug SAMO CUO  da pstoji ta magaz a, a da nije otisao tamo i sam se uveri u njeno postojanje i verodostojnost tih prica.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)