Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GOSTUSA SRBENICA
#41
ma taj lek se ceka dugo godina I nista
dali ce doci dan niko nezna dalice Srbenica biti otkrivena
Odgovori
#42
Predloženo je da Gostuša bude zaštićena kulturno istorijska celina da bi predstavljala biser turizma. U tom slučaju intervencije na kućama i slično, na kojima meštani rade poslednjih godina u težnji za boljim životom stavljajući crep umesto kamenih ploča, neće moći da se rade bez saglasnosti Zavoda za zaštitu spomenika kulture koji tvrdi da je arhitektura na upotrebi kamena kao osnovnog građevinskog materijala karakeristika ovog Kamenog sela koja se mora očuvati.
Seljaci iskaju bolje uslove života, državne Institucije kulturu i turizam, tragači skrivene stvari...
Svako svoju kosku glođe ! 
Odgovori
#43
Seoski turizam je u prespektivi svuda na balkanu ,jos u kombinaciji sa lepim pricama o blagu ja mislim da tu lezi zec ili to je blago koje se nudi mestanima kao prespektiva .
Odgovori
#44
SRBENICA I SELO GOSTUSA  nude bogatsva u svakom pogledu, a SRBENICA  ce uskoro biti otvorena videce se koliko toga bogatstva ima I dali ima uopste,sve sto se pocelo  zavrsice se, ako se nije pocelo nemoze da se zavrsi Big Grin
Odgovori
#45
Uz toliko galame  i reklame od svega toga korist ce mozda imati samo" putari".
Odgovori
#46
apis u SRBENICU nema putari gore je netaknuta priroda,neznam dali si bio ali ako nisi treba videti to pre Big Grin
Odgovori
#47
tako je apise...ti znas ko je glavni putar za te zabite krajeve...mislim ko probija puteve gde nepostoje....
Odgovori
#48
Ce ti strada surnjajka Budimire vidim ja..Cu moram da gu prosirujem put od pocetak  pa do kraj .De mene uklopi u zabiti krajevi a?
Odgovori
#49
vazi druze...uklopicu te ...a za surnajku nemaproblema...ima se moze se... Smile 8)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)