Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prirodno ili ne ?
#11
Znak je pola,pola prirodnoi stemovano,trazi dalje ima jos.
Odgovori
#12
Da i ja mislim da je pola priroda pola stemovano. Inace na ovoj steni nema vise znakova.Ako je to znak za grob koliko bi on trebao otprilike da bude udaljen od znaka, ili ako je zatvorena pecina koliko je ona daleko od znaka? Hvala svima koji su se javili i veliki pozdrav za sve clanove foruma! Neca.
Odgovori
#13
Nevidi  se bas najbolje ali kao da je vertikalna crta dublja od horizontalne? I  dali je krst ceo ili nedostaje levi horizontalni krak?
Kao da su iskoristili pukotinu u kamenu  za vertikalnu crtu a ostalo doklesali.
Odgovori
#14
Druze APIS, mislim da si u pravu po pitanju ove vertikalne crte SIGURNO je prirodna. Sto se tice horizontalne mislim da nije uopste klesana mada tako izgleda na slici.Pozdarav! Neca.
Odgovori
#15
A KOJI JE ONDA SMISAO TVOG POSTA AKO "ZNAS" DA JE SVE PRIRODNO ?
Odgovori
#16
Druze GROTAGOLD, lepo sam postavio temu prirodno ili ne? Samo sam trazio misljenje drugih clanova na osnovu slike.A to ako je neko iskoristio prirodnu pukotinu da uklesa znak ja nisam kriv.Sto se tice ove horizontalne linije ocekivao sam da mi nekom predlozi da uklonim mahovinu mozda se vidi bolje.Ali nema veze, jos jednom hvala svima koji su mi odgovorili a uskoro cu postaviti slike jos nekih znakova u blizini pod istim naslovom.Pozdrav neca !
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)