Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOPALO I RUPA PORED
#11
Pozdrav Kerber! Ako si pažljivo pročitao temu sve je lepo objašnjeno,tako da ako imaš rešenje za ovo napiši.
Odgovori
#12
U blizini mora da ima neki bunar.
Odgovori
#13
Pozdrav Dark man! Ako nije problem napiši šta te je navelo na zaključak da je bunar u pitanju.
Odgovori
#14
Ovde se ocrtava jos nesto do slopala,ovo glatko pored.Izmedju stopala i rupe da li je to klesani kanal ili? Ne vidi se bas jasno.

[Slika: 4ic805.jpg]
Odgovori
#15
Pozdrav Dark man! Ovo nije klesani kanal ovo su dva kamena ja bih rekao da su prirodno odvojena.
Odgovori
#16
U pravcu stopala mozda da bude grob,bunar,ili ulaz u neku grobnicu.
Odgovori
#17
Očigledno nešto jeste. Mislim da bunar nije jer zbog konfiguracije terena  je to rekao bi nemoguće a i bunar ovde nije imao potrebu da bude. Grob mada svi vezuju za znak stopalo isto mislim da nije jer nema ništa što bi ukazivalo na njega. Opet bih zamolio kolege da obrate pažnju na početak teme gde piše da blizu stopala ima drugi kamen sa isto rupom na vrhu tako da ja lično mislim da bi ostava trebala ili da bude tu ili bi tu trebao da bude ulaz u podzemnu prostoriju/tunel jer stopalo u zavisnosti od znaka pored može i to predstavljati. E sad najbolje bi bilo kad bi neko imao neku pisaniju gde se ovo spominje.
Odgovori
#18
Mislio sam na bunar-rupu koja ulazi u prostorije mozda cak i za tumul.
Odgovori
#19
Pozdrav Dark man! Napisi zbog čega tako misliš?
Odgovori
#20
Zbog cega i zasto recicu ti drugi put. Ali uradi tako kao sto ti kazem ako nema bunar u blizini mislim na podzemni ulaz onda je tumul u blizini...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)