Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misterija...
#11
Mapa na kamenu samo da gledas znake meris i srecno.
Odgovori
#12
Jovanka odnesite ovaj kamen u neki muzej dok ga neko nije unistio. Mozda od nekog strucnjaka saznate iz kog je perioda.
Odgovori
#13
neki putokaz sa objasnjenjima
Odgovori
#14
(12-09-2013, 07:31 PM)plandzija link Piše: Jovanka odnesite ovaj kamen u neki muzej dok ga neko nije unistio. Mozda od nekog strucnjaka saznate iz kog je perioda.
JAO BRE PLANDZIJA...PA ZAR STVARNO MISLIS DA CE DA DOCEKAJU KAMEN SA LEB I SOL....KAD ODNESES NESTO ZUTO ONDA SI SUMNJIV DO BOLA JOS IZVUCES I DEBLJI KRAJ A ZA KAMEN IMA DA TE MRKO POGLEDA I EVENTUALNO PITA..ODAKLE TI TO I GDE SI NASAO  >Sad I JOS CES DA NAVUCES BEDU NA SEBE MESECIMA I GODINAMA.
Odgovori
#15
Hahaha bas me nasmijao komentar Grotagoldin. Nazalost u pravu je. Dok se ne promene neke stvari u svesti ljudi ostace ovako.Jedan je moj prijatelj nasao novcanik sa dokumentima i parama i kao lojalan gradjanin je otisao da to prijavi.Docekalo ga je iznenadjenje.Bio je ispitivan kao da je on ukrao novcanik. Izasao je ljutit i rekao je ako drugi put  nadje novcanik ... ostatak pretpostavljate.
Odgovori
#16
(12-09-2013, 11:14 PM)agurd link Piše: Hahaha bas me nasmijao komentar Grotagoldin. Nazalost u pravu je. Dok se ne promene neke stvari u svesti ljudi ostace ovako.Jedan je moj prijatelj nasao novcanik sa dokumentima i parama i kao lojalan gradjanin je otisao da to prijavi.Docekalo ga je iznenadjenje.Bio je ispitivan kao da je on ukrao novcanik. Izasao je ljutit i rekao je ako drugi put  nadje novcanik ... ostatak pretpostavljate.

apsolutno
Odgovori
#17
Evo me konacno posl enekoliko meseci, detaljnog istrazivanja..kopanja..traganja, u vezi ovih znakova na kamenu. Delimicno je desifrovan. Pronasli smo statuu rimskog vojnika i pismo rimskog vojnika,na nekih 7 metara od ovog kamenog stuba, jos jednu kamenu plocu sa nekakvim znakovima, i to je sve za sada. Pozdrav svima.
Odgovori
#18
(01-04-2014, 11:32 PM)JovankaOrleanka link Piše: Evo me konacno posl enekoliko meseci, detaljnog istrazivanja..kopanja..traganja, u vezi ovih znakova na kamenu. Delimicno je desifrovan. Pronasli smo statuu rimskog vojnika i pismo rimskog vojnika,na nekih 7 metara od ovog kamenog stuba, jos jednu kamenu plocu sa nekakvim znakovima, i to je sve za sada. Pozdrav svima.
  Svaka cast kolega voleo bi ja a mislim i ostali da to zabelezis jer veruj da se retko tako nesto vidja.Molim te slikaj i polako daj slike.Ne zuri i samo SRECNO
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)