Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OGROMNA STRELICA
#11
kad je ovovlika strelica koliki ce tek nalaz na bude  Smile
Odgovori
#12
Interesni su znaci na druga slika sto si postavio, to nesto znaci, ja mislim da taj kamen treba ozbilno da se protumaci,  mozda je isklesano kopito a mozda je nesto drugo. A I krst vidim tu, tako da pre sve drugo sto se radi mora da se proveri oko ovaj kamen I idpod dali ima ostavljeno kapar. A mozda nije krst, meni vise lici na rimsko 11.
A ovakj znak sto je nad broj najverojatno je glava sa kapu, najverojatno svestenik
Odgovori
#13
Svaka cast,al evo da razmenimo misljnja. Po neku svoju teoriju,bunari su definitivno povezani.Treba obratiti paznju na strane sveta...uf...ja bi uskocija odmah ne bi cekao da otopli ;D. A iako je visoko il daleko, upregni se s detektor pa prodzaraj ka severu pomedju dva bunara ....mozda izronis nesto Big Grin , srecan lov kolega!
Odgovori
#14
Pozdravljam sve kolege na forumu,od skoro sam poceo da pratim desavanja ovde na forumu pa bi hteo da dam jedan komentar u vezi ovih bunara a da me pogresno ne shvatite! Da su bunari povezani voda bi bila jednaka u oba bunara kao u vagres crevu posto kazete da su blizu i u istoj ravni,a druga stvar predlozio bi radi bezbednosti samih nas,drugih tragaca,lovaca i samih prolaznika da onaj ko ode opet u taj deo da nastavi istrazivanje po mogucstvu ogradi bunare,izgubice sat-dva ali ce sigurno spasiti nekog pa cak i neku zivotinju.
Odgovori
#15
Ovo je dobro...Sta kaze aparat?
Odgovori
#16
Samo napred i srecno...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)