Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sinji vir
#21
tri vodenice tacno sofra i nije tako blizu negde na 300m od vodopada ali srne neznam mislim da na ovaj sini vir ja sto znam nema takvo ili ja nisam naso moze bit i da nije taj
Odgovori
#22
inaci vodopadot e nekade 13,5do 15 metara zavisi kako meris i od koja strana iznad nego se trite vodenici sofrata e so cetiri stolcinja i cetiri tanjira uklesani vo sofrata dr nezzz
Odgovori
#23
ima ga vodopad od 58 pedi...
Odgovori
#24
Tragalo, dali u blizini te tri vodenice ima jos znakova da ste nasli?
Odgovori
#25
nisam nisam znao sta da trazim sta bi trebalo da ima ima neki mac ima malu dalje lamba stara lamba bez stakla upaljena dr nezz nisam znao sta treba da trazim a mesto e svo od kamenje tako da nema svrhe tragati a neznati za cim Smilemozes tragati i danima kad neznas sta trazis uzalud
Odgovori
#26
tu u tom potezu se nalazi i ploca CUMA GA UBILA
Odgovori
#27
Sinji vir u planinu Koznicu do Červeni Dol (crvena bara)
U suvu dolinu Kuri dere je izvor-vrelo Bele vode kod izvora ima dve pećine,manja i veća u jednoj ovčar miluje kuče,voda od izvora Bele vode ide na vodenicu i Sinji vir i skok,iznad vodenicu visi kamen a pred vodenicu ima zid sruši ga,do  grbave babe traži 2 vedra od njih se vidi orlovo gnezdo koje liči na džamiju i u rupu ima znak čuk i alke a na plafon krst.Do vodenicu je Čivutsko kale sa znaci ibrik,lavori le... (nečitko) i od njega zasebno ralo-magaza.
Odgovori
#28
(08-11-2015, 03:13 PM)golub77 Piše: Vodopad treba da je 58 pedi visok ( ped ti je oko 25 cm ) voda od vodopada pada u sinji vir,
tu blizu ti je sofra, srna copava......a tu su ti i tri vodenice!

Ovo tvoje u potpunosti odgovara onome sinom viru koji ja znam

(08-11-2015, 03:13 PM)golub77 Piše: Vodopad treba da je 58 pedi visok ( ped ti je oko 25 cm ) voda od vodopada pada u sinji vir,
tu blizu ti je sofra, srna copava......a tu su ti i tri vodenice!

Znaci kotaoski stap e metar i dvaese 12 takvi e oko 14 ipo metara 58 pedi e isto oko 14 ipo pedi tri vodenice sa iznad vodopada suvi dol se uliva posle vodopada srna sa slomljenom nogom e malo iznad vodopada sofra sa 4 stola e iznad  dal bi moglo biti to to ?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)