Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAJSTARIJI GEN
#1
Zasto se krije da su Srpski geni stari 12 000 god. :

http://www.vestinet.rs/pogledi/zasto-se-...000-godina
Odgovori
#2
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EJiMHIN3YBc[/youtube] dok svaba rukama usta ga j.....  8)  ;D
Odgovori
#3
bravo care
Odgovori
#4
Ovo je bilo podrugljivo druze . Nije za bravo .Kada uzmes u obzir opus Srdjana Dragojevica i kolicinu sarkazma koji je upotrebio u tom filmu , shvatices koliko je to tek bio sarkazam . Ovo je bilo za jedan momenat kada se nije znalo sta je sta i kada se jak sarkazam nije mogao prepoznati . Zalosno je sto smo zbog necijih interesa svi mi morali da prodjemo kroz taj bratoubilacki rat .
Odgovori
#5
ma ja kazem za POST!!!!
nego dok sam pisao
ovaj me preduhitrio...

Anunaki
Odgovori
#6
Sloveni (Koloveni) su na Balkanu od PALEOLITA. To kazu najnovija i nepogresiva DNK istrazivanja. Ona prica o VI veku je za neuke (i za placenike).
Vinca i Lepenski Vir su izvor Evro-Azijske kulture.
Najcistiji i najstariji Slovenski gen je sa Balkana (Srbija,Bosna), zatim u Ukrajni i u Irskoj.
Stigli su do Indije gde pripadnici najvisih Kasta imaju isti gen.
Materijalni ostaci iz Minojske kulture, na kojima postoje zapisi, prevedeni su pomocu Slovenskih jezika. O sarama i oznakama sa 4 C iz te kulture, zakljucite sami da li su Grcki ?
Definitivno ce se pisati nova istorija.
Odgovori
#7
Tako je billi!!!!!!!!!
zalosno je samo sto medju nama Srbima ima onih koji se GRCEVITO opiru cinjenici, a to me podseca na POTURICE!!!

Anunaki
Odgovori
#8
tesko je brate promeniti svest ljudi koji su kao i ja pre 50 godina u skoli ucili jednu istoriju, mnogi citajuci neku novu istoriju i slusajuci ljude poput deretica, radisica i drugih prosto ne mogu da poveruju da nismo dosli u  sedmom veku vec da tu postojimo od kad je sveta i veka ( vatikan, engleska i nemacka znaju istinu i zato im smetamo) po srbskom kalendaru danas je 7.200 i neka godina a ne 2013 pozdrav
Odgovori
#9
Pozdrav
Pa nasi kazu ,, uhvatis mecku u sumu pa dju naucis da igra , a kamo li coveka da nesto ne mozes da naucis ,, . Smisao je da ako neko hoce on ce da razmisli svojom glavom . A ako nece nista mu ne mozes  . jbg tako je ne preprezaju se . Ja ne znam da l se mi radjamo sa nekim osecajem krivice ili nas tako udaraju po mozgu pa sve prihvatamo . Inace ono oko godina smo odavno rascistili . Mi srbi smo racunali godine po postanju a varvari  Svi ostali izvan romejskog carstva)nisu imali po cemu da racunaju . Hrist im je dosao ko porucen . Izbrisali su sve do tada i nisu vise morali da pamte ko su bili  . Pa su jos i nas starosedeoce nazvali varvarima i rekli nam da smo dosli odnekud . Na svu srecu , to se menja polako . Jedno je drugo bitno . To saznanje nece doneti nikakvu promenu za nas . Ne razmisljamo kao deo drzave , nemamo nikakav odnos prema njoj .
Odgovori
#10
Evo jednog pehara od gline iz SREDNJEG BRONZANOG DOBA (1500-1400 g.p.n.e), iz nase zemlje, sa obala Dunava.
Predmet je poznat nasim arheolozima ali im oznake na drskama od 4 C nista ne govore.
Nista im ne govore ni sare na njemu, koje nisu tu radi ukrasa, vec su znaci Vincanskog pisma.
Dokaza ima koliko god hocete ali se Srpska istorija pre Nemanjica ne izucava.



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)