Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM
#51
Zrtve vidovnjaka?Pre bi se reklo zrtve zavere!Otkuca vas neko iz komsiluka ili familije,zbog nerasciscenih racuna!Ostali deo posla se odradi na osnovu matrice,tj. sablona...Izvrsilac je sasvim sigurno talentovan za svoj deo posla.Uzmite se u pamet.Use i u svoje kljuse!
Odgovori
#52
(03-02-2014, 11:12 PM)Zoran67 link Piše: Zrtve vidovnjaka?Pre bi se reklo zrtve zavere!Otkuca vas neko iz komsiluka ili familije,zbog nerasciscenih racuna!Ostali deo posla se odradi na osnovu matrice,tj. sablona...Izvrsilac je sasvim sigurno talentovan za svoj deo posla.Uzmite se u pamet.Use i u svoje kljuse!

Zorane..blago receno.."nemas ti pojma sa ovom temom"...idi pisi nesto drugo ...mislim..nemo se ljutis  Wink
Odgovori
#53
Grota,pogodilo te u zivac?Naso si se tu negde?Istina uvek boli!Da znas da te uopste ne zalim!
Odgovori
#54
VIDIS..NASUPROT TVOJIM ISKRIVLJENIM OSECANJIMA JA TEBE OD SRCA ZALIM..I ZA TO IMAM VELIKI RAZLOG. A NAPISACU GA I TO OVDE....JAVNO....TEK DA SE ZNA.
Odgovori
#55
(02-02-2014, 10:44 PM)Zoran67 link Piše: Svi vi samo trazite usluge od tamo nekih vidovnjaka!Kakva su vasa iskustva i dozivljaji u vezi ove teme?Ako ih nemate,menjajte zanat!

....koji zanat...BUDI PRECIZNIJI ?
Odgovori
#56
Ljudi postaju vidovnjaci iz kojekakvih razloga.Prvenstveno materijalna korist,moć,nepoznavanje sebe i umišljanje da poznaju sve pa i nečiju budućnost.Takve osobe mogu jako dobro unovčiti taj dar ako ga poseduju ,negde na zapadu verujem da mogu zgrnuti milione i milione u mesec dana.Mislim da postoje kao i za lrl sprave velike nagrade al i puno veće ako dokažu takve sposobnosti.Zasto bi se ovde zezali za nekih dve hiljade dinara da ti kažu šta te čeka u životu i zar nebi umesto tog iznosa sami otišli da otkopaju to blago.Bio sam kao mlad kod par vidovnjaka da mi kažu o mojoj budućnosti.Sad 20 god.nakon toga na moju žalost moram reći da su omašili "ceo fudbal".Moram da napomenm da nisu bili nepoznati,naprotiv vrlo eksponirani,poznati,na glasu i u medijima.Jedan poznanik nedavno otišao kod jednog takvog i upita ga oca koji je nedavno umro nesrećnim slučajem.Zapita ga za oca kako mu je tamo.Kaže ovaj da mu je dobro,nije u raju al da je u proputovanju u dimenziji prema tamo.Čovek nije hteo da mu kaže da mu je ćale živ i zdrav kući uz televizor i kafu za stolom.Postoje vrlo retki ljudi koji imaju nekakve sposobnosti,po mojoj proceni i čitanju možda par na planeti.Teško da će se neki od njih javno eksponirati,a neki i da i svetske u zvezde iako je i dalje upitno jel šoseduju takav dar.Puno je teži način,al po mom mišljenju i pošteniji okrenuti se sebi,prihvatiti odgovornost za svoj život i donositi svoje odluke i stajati iza njih pa šta bude.Još da kažem da je jedno svetsko istraživanje pokazalo zemlje balkana kao jako sujeveran narod gde se na razne gatare,vidovnjake,tarote,vračanje potroši na godišnjoj razini preko 80 miliona dolara!
Odgovori
#57
(04-02-2014, 02:48 PM)zikapavlovic link Piše: Ljudi postaju vidovnjaci iz kojekakvih razloga...............
....nesmeta mi sto si pomesao babe i zabe , naprosto nemas iskustva (bez ljutnje) ali cu morati da dodam jednu veoma bitnu cinjenicu..a to je da "VIDIVITOST I PROZORLJIVOST SE NE UCI VEC SE DOBIJA"........ILI IMAS DAR ILI NEMAS...KRAJ !!!
Drugo je pitanje od koga se i kako dobija taj dar. Vec sam napomenuo sta je "dar" a sta je "moc" i kako se i sta od toga koristi.

Jos nesto da spomenem da vam bude na pomoci: Osobe koje se predstavljaju da imaju nesto od dara (precutkujuci za moc) uglavnom ce vam nasiroko i nadugacko opisivati proslost (neretko-od slucaja do slucaja) , veoma precizno a buduce dogadjaje opisivace u ofarbanoj magli bez konkretnih mogucnosti za izbor. Jer nemojmo zaboraviti da nepostoji 100% buducnost i da tako mora sve da bude..PRED COVEKA SE POSTAVLJA IZBOR I NA OSNOVU IZBORA SLEDE DOGADJAJI A ZATIM SE DOLAZI OPET DO IZBORA I TAKO REDOM (TO SE ZOVE DRVO ZIVOTA) pa na osnovu izbora biva onako kako je opisano. Niko nemoze da daje datume dogadjaja(osim Boga koji jedini zna za pravi dan i cas) ali prave osobe ce dati neki paralelni dogadjaj (kada se bude zbilo to i to) tada sledi ono sto je receno. NEVERUJTE OSOBAMA KOJI VAM GOVORE DATUME !!!
TAKODJE SE KAZE .."AKO KRENES U TOM PRAVCU (IZABERES TO I TO...CEKAJU TE TAKVI I TAKVI DOGADJAJI) A AKO PAK KRENES DRUGIM IZBOROM ...CEKA TE TO I TO.... Bog coveku uvek daje slobodu izbora a ne da samo sledi ono sto mu je predodredjeno u suprotnom bi njegov smisao postojanja bio cist promasaj.
Kod onih drugih koji spominju proslost tek da potraze uzrok nastalih poremecaja u harmoniji zivota (citaj "zalutao u gustu sumu bez da vidi puta") i na osnovu toga daju smernice kako bi bilo najbolje da se iz tih problema izadje na svetlost zivota konkretnim primerima i upustvima (neracunajuci pri tom raznorazne seanse kod bilo koga i na bilo koji nacin) jacina IZGOVORENE RECI DAJE OSVARENJE ZELJENOG !!! Takvi se razgovori obavljaju samo JEDNOM uz eventualne dopune jos najvise 2 puta kao ispravka u pogresnim potezima osobe koja je zelela da izadje na pravi put. POSLE TOGA RAZGOVORA VISE NEMA !!! (ako zelite da vam bude od Boga dobro)

Jos mnogo toga ima na ovu temu da se napise sa nebrojano primera ali to ima svoju tezinu samo kod onih koji nisu unapred (zbog licnih frustracija i iskustva sa "laznim prorocima") odbacili mogucnost da poslusaju savet od "SVOG TVORCA"

...KUCAJ / OTVORICE TI SE...
...TRAZI / DACE TI SE...
...MOLI / IZMOLICES...
Odgovori
#58
Postoji li kod nas u Srbiji neki vidovnjak koji moze da recimo preko slike terena kaze nesto konkretno vezano za taj teren . dali je neko imao licno iskustvo da mu je neki vidovnjak pomogao da nadje ( nemora zlatnike , moze srebrnjake ili bakaruse ) . Voleo bi da cujem , ne mora ime vidovnjaka , ni sta je nasao , samo me zanima ishod kada ste potrazili pomoc od takve osobe .  ???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)