Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
posuda bez drske
#1
Smile SmileSmile sirina oko 10cm.a dubina oko 3 cm
Odgovori
#2
hallo kolega ti trazis nesto a i sam ne znas sta . stavi brate sliku da se vidi ili daj neko objasnjenje makar da moze covek da ukapira o cemu se radi ovako nemoze niko nista da ti pomogne , opisi to sto trazis i malo se potrudi . veliki pozdrav
Odgovori
#3
Citat:hallo kolega ti trazis nesto a i sam ne znas sta . stavi brate sliku da se vidi ili daj neko objasnjenje makar da moze covek da ukapira o cemu se radi ovako nemoze niko nista da ti pomogne , opisi to sto trazis i malo se potrudi . veliki pozdrav
.
pozdrav ... vidis , problem je sto nikako do sada nisam uspeo da ubacim sliku , a ista je 32 kb.Najpre odaberem sliku,pa posle - add the file i nikako da slika izadje,inace koristim diyal-up konekciju - 56kb.Evo i sada sam stavio sliku pa ako se ne pojavi
neznam sta dalje,ali ipak dacu objasnjenje.To je neka posuda(bez drske,oluka)izdubljena je kamenu.Okrugla i lepo uradjena.
dubina joj je oko 3-4cm,a precnik oko 8-10cm.Postoje takve dve,samo je druga plica i bz ivica(nije tako dobro uradjena
kao ona prva.).Na rastojanju su oko 2-5m.Drugih znakova za sada nisam nasao ..... unapred zahvalan - gogi .
Odgovori
#4
Rešen je problem sa upoadom fajlova.

Ovde imaš uputstvo:

<!-- l viewtopic.php?f=7&t=77&p=465#p465<!-- l
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)