Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRAGACI ZA BLAGOM I MAGIJSKI RITUALI !!!
#41
Pozdrav kolega D177.
Veoma su vam lepi i razumljivi postovi, analiza problematike u njima rekao bih pravilna, tako da vas u ime Administracije još jednom pozdravljam i orabrujem da nastavite, da nadgradite ovu temu koja je mnogim članoovima zanimljiva.
U ranijim periodima Grotagold je trasirao put kroz ovo polje i hvala mu na tom doprinosu.
A u vas polažemo nade da će te mnogima svojim iskustvom otvoriti neke vidike.
Odgovori
#42
Ne, ma hajde da pričamo o tome malo drugačije. Grotagold je u redu sve počeo temu. Obično kada se nešto istražuje, počinje se od izvora, od glasina, tračeva, itd. Ja kada sam počeo, želeo sam da shvatim sve to na malo moderniji način. Tako sam došao do tih nekih mojih teorija. E sad, to su teorije. Ne tačne informacije, već dakle mogućnosti. Uglavnom, bilo bi dobro da više umova posvete pažnju ovoj temi sa idejama i kritikama. Ko zna ... možda razbucamo mistiku ovde i otkrijemo neki novi/bolji/lakši/bezbedniji način korišćenja magije, tj. manipulisanja energije.  ??? bioenergetičari to rade.  Smile

Inače, pisaću svoju teoriju, ali ponavljam da očekujem i priželjkujem kritike. Može i od tebe admine, od bilo koga.

trenutno sam u nekoj gužvi, pa nemam vremena za da se posvetim pisanju, ali ću naravno pisati čim to vreme opet uhvatim.  Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)