Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako vi to radite
#11
Steta,sto nisi razumeo poentu,GrotaGold,,onoga sto si citirao,....pogresno si razumeo,ali,ok,ko razume,shvatice Big Grin
Odgovori
#12
(26-01-2013, 04:50 AM)D.Blagojevic link Piše:Posto tebe,ocigledno interesuje,militarija,moras poceti od tekstova o temi koja te interesuje. Ali,uglavnom,je sve u SRECI. Neslazem se sa konstatacijom,da ima,rodjenih tragaca ili tamo necega. Samo sreca i nista vise...uz malo edukacije o temi koja te interesuje,naravno. I sami ste videli na youtube,pricu o onom klincu iz Engleske,mislim da ima 4 godine,ili tako nesto,kome je tata,bukvalno,ukljucio detektor i to neki garett ACE,od 150-200 eura i pustio ga u dvoriste,da se zanima dete Smile  i tako se dete zanimalo i ubode relikviju,zlatan privezak iz doba ranog Hriscanstva,vredan 3 miliona eura. Koje je on sa 4 godine predznanje imao ili da nije bio rodjen za tragaca? Ma,jok...cista sreca.....sto i tebi,prijatelju zelim....puno SRECE u traganju i da nadjes to sto trazis. Srecno Smile   
 
P S...samo jos jedan mali,ali vredan savet. Nikada nemoj da slusas druge,niti da dozvolis drugima da te "savetuju" sta i kako da radis! Jer da su oni toliko "nacitani",pa valjda bi nasli nesto do sada,a nebi se vukli po forumima i prosipali "pamet" za dzabe. Veruju mi da ovde ima vise onih,entuzijasta,nego li,pravih tragaca. Provereno. Samo se raspitaj,sa kojim modelima detektora "rade",koje nalaze imaju iza sebe i sve ce ti biti jasno. Formiraj sam sebe kao tragaca,nedozvoli da te drugi "neuspesni" formiraju,jer ces postati kao i oni....neuspesan.
...ovaj forum je bas pravo i jedino mesto za javno hvaljenje svojih dobivenih rezultata sa "modelima detektora" koje koriste za svoj hobi....pa samim tim sto neiznose JAVNO svoje rezultate...postanu "NEUSPEŠNI" a samim tim i podlozni opstem ruglu i kritici sveznajucic mudraca...
...SRAMOTA BRE...VI STO SE NE HVALITE...SRAM DA VAS BUDE...STIDITE SE 
Odgovori
#13
...HVALA STO SI ISKORISTIO MOJU CESTO CITIRANU IZREKU..."KO RAZUME SHVATICE"
...pa upravo tako...KO RAZUME SHVATICE... a neznam na osnovu cega mislis da sam nesto pogresno razumeo u tvom postu....NISAM IMAO NAMERE DA CITIRAM TVOJA SHVATANJA vec samo TVOJE RECI...koje su uzgred budi receno opsteg karaktera i nicim ne odaju neku licnu konfrotaciju nasih (mojih i tvojih) nacina razmisljanja i delanja - naprotiv...mnogo toga ima u cemu se slazemo bar kad je u pitanju ovakav nacin razmisljanja. Oni cije su ruke .."krvave do lakata" su opasni tipovi...ali postoje i oni ciji su "JEZICI KRVAVI"...E TO SU TEK OPASNI TIPOVI.
Odgovori
#14
Nismo se ipak razumeli,ali ok. Ajd,ja cu da popustim,neka bude kao sto kazes Smile  U pravu si sve sto si rekao,ja nisam....jel dobro sad? Big Grin
Odgovori
#15
Ne mogu da razumijem zasto se tako odnosite jedan prema drugome.Mislim,niste nista lose rekli i bas na lijep i kulturan nacin obrazlazete svoje razmisljanje. Ja vas razumijem obojicu i svaki ste na svoj nacin u pravu.

Uopste na internetu se moze sresti raznoraznih likova,kojima je jedini cilj da iz necega izvuku neku korist.I to razumijem. Kako rece jedan moj drugar "mene mogu da prevare,onoliko koliko im dozvolim". Ja ovdje pitam,pitanja imam milion. Vec sam skonto ko je kakav i super.
Sami sebi biramo drustvo,niko nas ne tjera na nesto sto ne zelimo.

Ja opet mislim da se vas dvojica odlicno razumijete (D.Blagojevic i grotagold),ali da vas je zivot svakog na svoj nacin obrazovao i oblikovao.Pardon,ne zivot,nego ljude koje ste sretali u ovom filmu.

Ja sam zahvalan svima koji ucestvuju u razgovoru,oni koji nezele opet OK. Od svakoga covjek nesto nauci. A kako kaza Blagojevic,slazem se da covjek mora biti oprezan.

Sa druge strane mislim da i u ovome covjek treba da slusa svoju intuiciju,a vrjeme ce pokazati koliko je ona u pravu.

Vas obojica ste super likovi i mislim da nebi trebali da se gledate poprjeko zbog razlikosti stavova.
Odgovori
#16
GORA...BRATE...TEBI ZA LJUBAV I U IME OVE DIVNE TEME ....koju nikako netreba skrnaviti nekim bezveznim postovima...D.Blagojevic je popustio (kako sam kaze)...ja spustam loptu ....i izvinjavam se na sopstvenoj "uobrazilji"...ljudski je ZAR NE. Big Grin
Odgovori
#17
Eto,kako moze sve da se lepo skocka,da svi uzivamo u blagodetima foruma Big Grin
Odgovori
#18
Eto.Super. Ako Bog da pa se vidimo ovako svi zajedno i zapijemo se negdje u neko kafance sa nekom snajkom 90-60-90.
Odgovori
#19
ma neka se klevecu malo inace ce bidne ovdeka dosadno na ovaj forum.....  ;D
Odgovori
#20
(27-01-2013, 07:35 PM)Timakumminus link Piše:ma neka se klevecu malo inace ce bidne ovdeka dosadno na ovaj forum.....  ;D


http://www.youtube.com/watch?v=P-bFpVP_7jY
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)