Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pištolj
#1
Isklesan na kamenu ...

[Slika: pistolj.jpg]
Odgovori
#2
Lep znak nema sta,,samo jos kada bih saradjivali oko toga mozda bismo mogli da pokusamo nesto ako si zainteresovan..Pozz i svako dobro!!!
Odgovori
#3
Ovaj znak sam video .Znao sam i ime coveka koji ga je uklesao.
Odgovori
#4
ta slika je moja ja sam je stavijo na sajtu to se nalazi u makedonija
Odgovori
#5
Moguce da si je ti postavio i da se nalazi u Makedoniji. Pistolj veoma slican ovome nalazi se uklesan na ploci iznad jednog izvora u ataru jednog Sokobanjskog sela ispod Rtnja . Ne secam se bas najbolje ali mislim da je pored uklesano i ime ,,umetnika" koji ga je nacinio. U svakom slucaju radi se o savremenom oruzju i nije toliko interesantan osim ako se ne odnosi na neku ostavku iz novije perioda. Puno pozdrava. P S Kad malo bolje pogledam ,jesi li sasvim siguran da se radi o pistolju?
Odgovori
#6
ne mesajte pistoj TT i BRADVU!
Odgovori
#7
(03-12-2010, 07:35 PM)lavot link Piše:ta slika je moja ja sam je stavijo na sajtu to se nalazi u makedonija
vo koj del od Makedonija pozz
Odgovori
#8
Sapa od mecka znam znam i cesel ako znae nekoj do Sapata sto ima neka pise i mose da go veruvam a za Cesel Ne e Eden ima uste koj Cesel ti treba Orel ti si gi Baral ako znaer pisi nesto
Pop Martin Himovic Siva  Vistina Legenda Poz
Odgovori
#9
(12-10-2010, 12:45 AM)zuca link Piše:Isklesan na kamenu ...

[Slika: pistolj.jpg]
Откара си у дома нишана,а Smile.Може и да си го завиеш даже с килима,така със сигурност ,ще намериш това ,което търсиш.
Odgovori
#10
(31-01-2013, 11:40 AM)himovich link Piše:Sapa od mecka znam znam i cesel ako znae nekoj do Sapata sto ima neka pise i mose da go veruvam a za Cesel Ne e Eden ima uste koj Cesel ti treba Orel ti si gi Baral ako znaer pisi nesto
Pop Martin Himovic Siva  Vistina Legenda Poz
sto drugo ima zvani mesta da vidime i kade se naojga do sega site znat kade e ceselot ama nikoj nekazva .... neka si go cuvat i slika
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)