Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!!
#3
U planu lepo pise ,, ... i otvori MALU Jelenovu pecinu ....'' . Velika ili golema se uopste ne pominje ali je logicno da postoji i velika cim je napomenuto da se trazi mala.  Tu je ona negde u krugu od par stotina metara samo je veoma vesto zatvorena. Nek te ne zavaravaju znaci koje ste pronasli jer su hajduci znakove pravili tamo gde su boravili a tamo gde su krili blago nema ovakvih umetnickih dela . Tu se nalazi neka mala oznaka da se oni ne bi mucili da nadju ono sto su sami sakrili . U ovom slucaju to je ,,panica'' koja oznacava mesto gde treba traziti ulaz u Malu Jelenovu pecinu .  Zeus je u pravu kad kaze da je opis za Potajno jezero od hajduka Kruma Ivanova . Ja  ne verujem  da bi Potajno jezero trebalo da bude u Miljkovcu odnosno njegovoj okolini ali nikad se ne zna .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Re: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od zeus - 11-07-2012, 12:20 AM
Re: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od plandzija - 11-07-2012, 09:19 AM
Re: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od APIS - 11-07-2012, 08:54 PM
Odg: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od grotagold - 30-07-2013, 01:03 AM
Odg: Postovani kolege potrebna mi je pomoc!!! - od grotagold - 30-07-2013, 01:17 AM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)