Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VATRA?
#1
Znam za tri mesta gde je bila vatra i gde su ljudi vidjali taj plamen,ja licno nisam video, od ta tri mesta za dva znam tacno gde se nalazila i gde su je ljudi videli, ovo trece znam od prilike gde bi moglo biti ali da ne nagadjam...Pa ako neko zna nesto u vezi toga da li je pametno to dirati ili je mozda neko vec pa moze njegovo iskustvo da mi prenese...Ta nadprirodna pojava se javlja svud u srbiji i ljudi su je vidjali, pa ja imam uz ovo i jednu pricu da podelim sa vama...Pricao mi covek jedan koji je njegov prijatelj to video, i savetovao se sa par ljudi i baba mu kaze uzmi pepeo i baci, nakon toga sta se ocrta od koje zivotinje stopa na tom mestu treba sa se zakolje i to mesto da se okrvavi...Nakon toga moze da se kopa, tako on uradi i dalje prica ide...Kod njega je se ocrtala stopa od malog deteta na tom pepelu, ja nisam mogao verovati kad sam cuo za to i sav sam se najezio...Taj isti covek je dobio sina imao je tad par meseci, nakon toga kada je to video sav se covek izbezumuo i nista nije ni dirao...Hvala bogu svi su zdravi nikom se nista nije desilo...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
VATRA? - od Milos96 - 26-09-2018, 09:22 PM
Odg: VATRA? - od Timpolok - 27-09-2018, 12:02 AM
Odg: VATRA? - od Milos96 - 27-09-2018, 12:59 AM
Odg: VATRA? - od jova - 28-09-2018, 10:43 PM
Odg: VATRA? - od Milos96 - 29-09-2018, 05:46 PM
Odg: VATRA? - od nigi - 22-10-2018, 08:56 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)