Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali....
#5
(22-12-2015, 07:27 PM)GROTAGOLD link Piše: ETO.... REKOH JA LEPO DA CE DA BUDE PREMESTEN MOJ POST... OK... I SAM SAM NAPISAO DA MU NIJE MESTO GDE JE NAPISAN ..ALI ?
JA SAM TREBAO DA BUDEM UPOZNAT SA TIM DA SE U MOJE IME OTVARA NOVA TEMA / KOJU NISAM OTVORIO , DA JE MOJ TEKST PREMESTEN TU I TU A NISAM OBAVESTEN , DA JE TOJ TEMI DAT NASLOV KOJI JA NISAM DAO ITD... Nema veze .. Tima druze moj.. samo napred. Ja bar imam sta da napisem ma gde da je to postavljeno ali nema odgovora.. u vecini slucajeva NEMA ODGOVORA na ono sto se ja glasno pitam. U ovom slucaju je bio predlog i to DOBRONAMERAN bez da ikog nesto prozivam... ali... idemo dalje :-)
   
                vas GROTAGOLD ...  Wink 8)

GROTA druže,
nemoj biti nakraj srca ka moderator ovog foruma i vlasnik još ponekog, znaš da kada se deli tema zbog komentara koji administracija ne želi da ignoriše i želi da sačuva za dalje čitanje a gde je komentar ipak napisan u neadekvatnom delu DOBIJAŠ PONUDU ILI DA ZADRŽIŠ NASLOV U OVOM SLUČAJU FILIP II ILI DA ISTI PROMENIŠ, PA SAM SHODNO TOME I DELAO!
Bitna je suština tvog govora!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Napisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali.... - od grotagold - 22-12-2015, 02:46 PM
Odg: Nspisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali.... - od grotagold - 22-12-2015, 02:50 PM
Odg: Nspisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali.... - od grotagold - 22-12-2015, 07:27 PM
Odg: Nspisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali.... - od Timpolok - 22-12-2015, 07:50 PM
Odg: Napisah sta mi "lezi na dusi" vec poodavno ali.... - od grotagold - 22-12-2015, 07:58 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)