Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc
#4
Boki , prijatelju znam ja sta tebi treba i sta ti hoces ali za te pare tesko da ces da nadjes nesto sto se nebi nazvalo"igracka za decu".  Smile Nema takvih detektora fabricke prozivodnje za te novce / naprosto NEPOSTOJE ! Tebi bi bilo najbolje resenje kad vec trazis nekog "osrednjeg dubinca" jer i sam kazes do 1 metar dubine , da nabavis neki PI detektor od nasih kolega koji prave takve detektore i veruj mi nisu decije igracke i nisu za bacanje. E sad kome se obratiti a da u asortimanu ima nesto sto nije bas previse nabudzeno i da odgovara tvom raspolozivom novcu , tesko je sada reci. VLF detektori za tebe i tu namenu su neuporebljivi zato sam kazao neki PI detektor. A sama izrada ipak sadrzi komponente koji u nabavci u startu prevazileze sumu od recimo 100 evra (priblizno) plus ostali delovi plus sama izrada... sad ti vidi. Na forumu je nas kolega FIXX kontaktiraj njega (moja preporuka) a nemoras mene da slusas , mozda ce ti neko preporuciti nekog drugog. Doduse mozda se pojavi neko sa tekstom.." DOSTA MI JE SVEGA ! KRAJ ! ODUSTAJEM OD HOBIJA , I PRODAJEM SVE STO IMAM ZA TRAGANJE... MINIMALNA CENA" ... kao svojevremeno jedan nas kolega , pa se ti ubacis u igru i nabavis nesto a mozda budes imao srece pa to nesto sto budes uzeo cak bude i funkcionalno. Mozda sam bio malo vise sarkastican , ali mi veruj: ja sam ovde na forumu odavno a u hobiju malte ne od kad znam za sebe a to je veeeoma dugo pa kolege sa foruma znaju kako ja "funkcionisem" sa svojim stavovima bez dlake na jeziku. Zato sam cesto pod "prismotrom" sta cu da napisem i sta sam time hteo da kazem jer sam jako retko direktan vec moji tekstovi se citaju izmedju redova.
Od svih posledica zbog toga mogu samo da me mrze , pljunu pod prozor ili da mi uskrate eventualne pogodnosti na forumu u obliku administrativne forme ( od koje sam imao samo stete a nikakve koristi) Koristi su imali drugi zbog mojih cistih i dobronamernih saveta , a spisak takvih koji su se ovajdili , veruj mi nije kratak ali spisak istih takvih koji su se kasnije setili da me pozovu na jednu "kafu" zahvalnosti .. nepostoji... niko me nije pozvao na takvu kaficu , vec su mi poslali onu takozvanu "sikterušu kaficu" Wink 8)
Odoh ja sa mojim pisanjem predaleko a tebi TREBA DETEKTOR... TO JE OVDE GLAVNA TEMA. Rekoh ti kome da se obratis  pisi coveku na PP raspitaj se a pred tobom je zimski period i mozda kane jos neka parica u medjuvremenu pa ti se limit podigne na tvoju korist.
Lep pozdrav od Grote  Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
pomoc - od boki12345 - 14-12-2015, 05:55 PM
Odg: pomoc - od grotagold - 14-12-2015, 09:47 PM
Odg: pomoc - od boki12345 - 14-12-2015, 11:29 PM
Odg: pomoc - od grotagold - 15-12-2015, 01:58 PM
Odg: pomoc - od caja - 20-12-2015, 01:35 PM
Odg: pomoc - od caja - 20-12-2015, 04:43 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)