Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM
#43
Ja kao postavljac teme nisam imao namere da dovodim u sumnju kolege sa foruma u stilu "dali DA ili NE " vec samo kao informativni prikaz cele problematike . Hteli mi to ili ne ali je mnogo veci broj clanova koji su obilazili razna zvucna i manje zvucna imena po pitanju setog cula (A NI NA RAZNJU NEBI PRIZNALI). Ali da nebi tema otisla u pogresnom smeru da ipak naglasim na sam naslov teme "VIDOVNJASTVO" a ne "vracarstvo" jer je velika razlika imedju ova dva pojma. Osobe koje se pored tzv. "gledanja" bave i vracarskim poslom nikada i podvlacim NIKADA NEMOGU VIDETI TACNU LOKACIJU SAKRIVENIH PREDMETA OD VREDNOSTI. a da ne spominjem sadrzaj istog , kao i to da isti uvek ili skoro uvek traze da se odvedu na lice mesta nebili mogli da bolje izvrse procenu terena. KAKO JE TO SAMO PROVIDNO. A o ovima sto salju na adrese "ozbiljnih osoba" netreba ni pisati.
VIDOVITOST I PROZORLJIVOST JE DAR A VRACARSTVO , GATANJE I ASTROLOGIJA JE MOĆ....DAR JE OD BOGA A MOĆ OD ONOG DRUGOG ..PA SADA SAMI SUDITE. OVOM ĆU IZJAVOM DA POBUDIM GNEV OVIH IZ DRUGE GRUPE ALI STA DA SE RADI...NA TO SAM NAVIKAO PA PREMA TOME..NEK IZVOLE UMEM JA DA SE BRANIM...ODNOSNO BOLJE I PRECIZNIJE RECENO "IMA KO DA ME BRANI" !
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Odg: VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM - od grotagold - 03-02-2014, 07:02 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 11 Gost(a)