Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pocetnicka pitanja
#2
1.) Ako mozes da biras i imas dovoljno pare onda ja ipak bi bolje mislio da je euroace sa vecom sondom moze i fiser2 ali isto bi ti trebala veca sonda jer sa standardnom nece duboko stici,zimi nije strasno sve dok mraz ne udari ili ne padne neki veci sneg. Ja licno idem vise zimi nego leti jer zimi mogu da idem gde nema drugovi gmizavci Smile leti idem na otvoren prostor. Detektor moze da radi i zimi mada na ekstremne uslove ipak nije preporucljivo jer moze se smrzne nesto i posle eto poso za kod majstora,takodje ni leti ekstremno ne valja da se radi po vrucine niti da se ostavi u kola jer je ipak to sve osetljivo. Tako da blage temp ne mislim na debeo minus su ok i kada je preko dana oko nule. ako duze ne upotreblajavas aparat onda lepo izvadi baterije i da budu alkalne nikako obicen Smile moze i na punjenje ali onda puni redovno Smile.

2.)Ako mesto nije zabranjeno od strane drzave(Lokalitet i ima tablu),onda mozes slobodno da ides i da nema pravila ako znas da je tu nesto postojalo iz davnine onda petrazi ljudi su gubili i gube stvari mada ima i dosta smece,zato sve sto ti je sumnjivo odradi bolje ti nego da cekas neki drugi to da odradi i uvek znaj ovaj hobi donosi i uspone i padove Smile kao i zivot zato strpljenje samo. SVE NAJBOLJE NA DALJE Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Pocetnicka pitanja - od Danijelb - 05-12-2013, 01:10 AM
Odg: Pocetnicka pitanja - od Timakumminus - 05-12-2013, 03:15 PM
Odg: Pocetnicka pitanja - od Danijelb - 05-12-2013, 04:51 PM
Odg: Pocetnicka pitanja - od Timakumminus - 05-12-2013, 07:34 PM
Odg: Pocetnicka pitanja - od Danijelb - 05-12-2013, 07:45 PM
Odg: Pocetnicka pitanja - od Danijelb - 05-12-2013, 08:38 PM
Odg: Pocetnicka pitanja - od Timakumminus - 05-12-2013, 11:45 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)