Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arheološka mafija opljačkala državu
#3
jeste u pravu su ljudi svi vi ste kriminalci svako od vas je oplajackao bar jedan novcic a 99% vas imate detektore ostali rade sa rasljama
samo vas gledam
i divim se kako citirate zakon  :o :o :o :o :o :o

ajde ja ja sam drugo mene bole brige nemam detektor bavim se prodajom automobila i sakupljam salvete  :-* :-*

ali vi leleleleeeee ovaj admin pod hitno u cuzu on je glavni njegov je sajt i on je sve vas okupio znaci pod pretpostavkom da je organizator 3 meseca u istrazni odmaaaa Tongue
pa ako se dokaze da nije organizator ...pa nista kriv je sto nas je naterao da mi uopste posumnjamo pod pretpostavkom da jeste
pod pretpostavkom moz da zaglavis bajbokanu istraznu  dok kazes sex....ovaj keks izvinjvam se

a pravni sistem ove zemnje njega mi je zao majke mi ali zao mi je naseg sistema uuuuuuuuuuu mnogoooooo mi ga zao
a zalim ga zato sto ga silujete ja neznam dali je neki pravni sistem u svetu vise puta napastvovan silovan i toliko bludne radnje preziveo kao nas sistem
on je takav kakav je jadan nije kriv pisali su ga jadnici od zla oca i jos gore matere dobar je i ispao bio bi jos bolje kad bi ste ga pustili da mu bulja zaceli
al nevredi silovanje silujete ga redaljku mu pravite siluju ga sudije taman oni zavrse dohvate ga advokati pa kad oni zavrse dohvate ga optuzeni
pa strucnjaci pa nepismeni pa polupismeni ali svi ga jeb,,,pippppp  bez grize savesti kako se kome digne tako opandrci pravni sistem ali obaveznu okrene
sistem u pozi koja mu najvise odgovara i onako kako njemu lezi


a pravdu pa nju ste jadnicu totalno unakazili sta ce ona slepa i spora i kao takva pravda je ovde davno poj.pippppppp ..a :'( :'(
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Arheološka mafija opljačkala državu - od admin - 29-08-2013, 02:52 PM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od ivicadacic - 02-09-2013, 02:58 AM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od bodatajson - 06-09-2013, 04:35 PM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od fibula - 07-09-2013, 01:05 AM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od falkon - 08-09-2013, 08:25 PM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od fibula - 09-09-2013, 05:48 PM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od grotagold - 09-09-2013, 10:49 PM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od MisterNo - 10-09-2013, 04:08 AM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od MisterNo - 10-09-2013, 04:10 AM
Odg: Demant - od I.Dzony - 10-09-2013, 06:35 PM
Odg: Arheološka mafija opljačkala državu - od grotagold - 16-09-2013, 11:39 AM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)