Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM
#11
Grotagold vama je dobro poznata nekolicina vidovnjaka iz Srbije. Jednom plikiom smo pricali o vidovnjaku iz Ostrelja kod Bora. Pricalo se o vidovnjaku iz Krivelja kod Bora, vidoviti Ljika selo Luka kod Majdanpeka i tako da ne nabrajam . Igrom slucaja bio sam u prilici da posetim neke od njih . Ljudi pricaju kao da su bili na teren kada se radelo ali izgovor sto nije uzeto je uvek bilo ono poznato u narodu : bili ste u parnom broju, pricali ste, smejali se itd . Posto se ponudio kolega iz Bugarske pomislio sam da covek pravi cuda i posto je javno pozvao na saradnju pomislio sam evo PRAVOG KOGA SMO DUGO CEKALI ali ispostavilo se da nismo ispunili neke kriterijume . Posto ste iskusniji u tim stvarima kako sam dosao do zakljucka iz dosta pisanih postova voleo bih da cujem vasa iskustva po pitanju vidovnjaka jer jako lepo ste opisali magiju kao vrstu pomoci nasem hobiju tako da vidovnjaci su deo magije ako se ne varam .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Odg: VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM - od citytaxi - 16-05-2013, 05:43 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)