Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
N E R A Z U M E M ?
#1
Dali je neko bio u prilici da vidi ili oseti ponasanje coveka koji je nasao zakopano blago ? Jedan moj jako dobar prijatelj i BIVSI kolega je poceo da me izbegava i da mi se ne javlja. Cak je prodao i aparat, sa komentarom kako nema nameru da vise gubi vreme na gluposti , a do juce nije imala sila da ga spreci da ode na teren koji je zacrtao sebi ili cuo od nekog . Neznam sta se desilo ?  ???  ???  ???
Odgovori
#2
zmija je u pitanje,jel tako,pa to brat zavisi,majvise od coveka,to ti je isto kao i u politici,kad nije niko i nista onda je ok a kad se mi makedonci kazemo kad se opinak pokonduri tad su drugi i na  visoko,ne javlja se na telefon i tako to,ali ako je pravi covek on se ponasa isto,ali normalno je malo da se povuce od ove stvari,tako da sad je rano da mu se ljutis ili bilo sta jer kod nas ove stvare su tako,ali pravi tragac i akjo nadje on mozda malo ce se olabaviti ali nikad se nece otkazati od ovo hobi,jer u svetu sA ovom sportom se bave mnogo bogati ljudi,tako da na ovom temom moze se pisati referate ali tako stoje stvare,barem moje mislenje.pozdrav
Odgovori
#3
Pozdrav SARAPT , nezelim da imenujem o kome se radi, mozda se kod mene javio crv sumnje da sam u pravu a mozda gresim dusu ali definitivno neceg ima . Da covek odjednom prekine sve kontakte po meni je cudno a mozda se tko treba ponasati kada ti se sreca osmehne i poletis nebu pod oblake , jer postao si NEKO i NESTO . :-\
Odgovori
#4
DRUZE
Nema sta da se razume . Cestitas coveku i to je to . Stavi se u njegovu poziciju . Mada bi bilo malo naivno da se to tako odradi . A mozda je doziveo prosvetljenje na neki od nacina i nesme vise da ide . Tu nema mnogo filozofije .
Odgovori
#5
Ako cestitam bice provociram , da se ostavi traganja kao da tezak narkoman ostavi drogu , a mozda ja stvarno doziveo prosveljenje pa nema potrebe da ide . A sto se tice stavljanja u njegovu pozicicu , ako smo mogli zajedno da lutamo i da ga vodim na svoja mesta za koja nije znao bio bi red makar da kaze HVALA KRETENU Sad
Odgovori
#6
Poznaces druze kroz neko vreme kad zasrbe pare . Ako je to . A ako nije i ako je ono drugo (navatali ga negde pa jako zaplasili ) onda i nema sta za cestitanje . Ja sam jednom prilikom nasem drugu rekao jednu stvar vezana za onaj prvi susret sportista , a to je bilo nesto nalik ovome :  Sta cu ja na skupu vukova ? Jer smo svi mi u sustini to . NIKO U NIKOGA NEMA POVERENJA . Ne treba zaliti druze za necim u sta nisi siguran . Ja opet kazem ako je nasao NEK MU JE ALAL
Odgovori
#7
ja mogu samo jedo reci,da da bog da svi koji se bavimo sa ovom sportom nadjemo i da svako ostvari svoji san,ali to od srca,a oni koji su nasli nek im e alal ineka ga i tako trose,pa ljudi to je i poenta zasto se bavimo sa sportom,i bas mi e drago kad neko kolega nadje nesto,pozdrav svima i svima zelim samo uspjehe
Odgovori
#8
Hahahaha ,svasta se prica hahaha necu ja nista da dodajem so na ranu... Big Grin al sve ces cuti,,bar ste vi blizu...........cudni su putevi gospodnji.......
Odgovori
#9
Pa ACO ako nesto nije za javnost posalji PP , da vidim sta ti znas a ja neznam pa cu ja tebi da kazem ako poznajes njega sta je on pri... .  ;D
Odgovori
#10
eejjj
I NA KRAJU STA SE DOGODILO SA NASIM DRUGOM zmijicom
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)