Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dvoglavi orao i krst
#1
Ima li neko planove za ovaj znak?


[Slika: 2e6dngh.jpg]
Odgovori
#2
Prijatelju znaci ovo mi se mnogo svidja,,plan za ovo ja nemam ali bih voleo da saradjujemo pa te opet molim da mi odg.gde se otprilike ovo nalazi..pozz i hvala unapred!
Odgovori
#3
Mozda bi iscackali nesto,kad bi nam bar rekao gde se priblizno nalazi ovaj orao.
Odgovori
#4
Интересен знак си намерил колега. Двуглавия орел държащ в ноктите си меч е символ на масоните но само на най висшата 33 степен. Означава Бог и моето право. И този кръст отгоре. Няма я масонската корона на орела и меча е само в единия крак хванат което със сигурност има значение и това показва нещо. Проучих че двуглав орел е български царски знак от много старо време. Хубав нишан харесва ми. Може би ако го пуснеш в българския форум, ще излезне по добра информация от моята.
Odgovori
#5
Savo da li mozete ponovo da postavite sliku ja je trenutno nevidim na forumu?

Pozdrav

Vudi
Odgovori
#6
(12-07-2012, 03:11 PM)Vudi Alen link Piše: Savo da li mozete ponovo da postavite sliku ja je trenutno nevidim na forumu?

Pozdrav

Vudi

Zdravo Vudi, pa pogledaj koji ti program nije instaliran u tvom kompjuteru? Obično kad uđeš na forum gore ispod statusne linije te obavesti da nemaš instaliran neki program za prikaz fotografija! Neznam koji beće program podržava ovde fotografije - Fleš ili nešto drugo. Dok ne skineš i instaliraš taj program nećeš videti fotografije ili video snimke.
Pozdrav,
Odgovori
#7
za taj znak orao i krst moraces u tursku da ga odradis

http://define-izleri.blogspot.com/2010/1...areti.html
Odgovori
#8
Nije mi jasno zasto ljudi pitaju gluposti i postavljaju znakove sa turskih i bugarskih sajtova.Ovaj orao je cist primer.
Odgovori
#9
Ova e simbol ha Hristijanstvoto opsto kakvi masoni 33 jajca od pol ......  kakvi tikvi go ima po crkvi i na ruskiot polskiot srpskiot grb ...i na albanskiot posto im e poklon grbot od avstroungarija ...blizu ima grobista ili crkva tolku  !
Odgovori
#10
HM...Nemoj da se pravite toliko pametni,kada svako od vas postavlja dosta tudjih stvari koje ne poseduje.....to vazi i za "padobranca"...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 14 Gost(a)