Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savet za kupovinu
#41
samo se kao pocetnik raspitujem o svemu,pa ako moze neko vise o stelovanju detektora da mi objasni.da bi video koliko je to za mene
Odgovori
#42
(16-04-2012, 08:14 PM)zaharije link Piše: samo se kao pocetnik raspitujem o svemu,pa ako moze neko vise o stelovanju detektora da mi objasni.da bi video koliko je to za mene
                  pa eto fixxs se obecao da ti pomogne na hobidetektori !
Odgovori
#43
ako je sve to tako kao sto si rekao, znaci jedostavnost stelovanja, dubina /80cm za 1 novcic/ i stabilnost.....


nisam citao ceo post ali vidim da se spominje detektor koji vidi novcic u zemnji na 80cm jednostavan za stelovanje stabilan
plus ima diskriminaciju odlicno bas to mi traba eto ja hocu da kupim placam kes kolko kosta nezanima me uopste ima se moze se samo moram to da vidim na licino mesto u stvarnosti na terenu-poligonu garantujem nacicu jos dvadeset kupaca za takav detektor cenu formirajte slobodno pocevsi od tricavih5-6 hiljada evricona ajmo ljudi u biznis mante se corava posla forumasenja
Odgovori
#44
Re: What is the best metal detector on the market?

Model NO.: GS-PN Golden Scoprio
Trademark: CST
Origin: China
Product Description

Detailed Product Description
The Ground Search series Model GS-PN Advanced Metal Detector is a top quality metal detector and the most sensitive of all the Gold Centurydetectors. The advanced features of this unit will allow you to findtreasure that others have missed!

This model is intended for the experienced treasure hunter who demand high performance and extreme sensitivity.

The meter will indicate the type of metal found.

Many of the advanced features of this unit will not be found in any other detectors at any price.

The Carbon Fiber lower shaft and unbreakable Nylon connecting hardware significantly increase the sensitivity of this unit by keeping all unnecessary metal parts as far from the detection coil as possible.

The waterproof coil will allow you search in shallow water at the beach where most Gold rings are found.

It can be used in several modes:

* All metal mode -Just that, any metal object will be detected. Also functions as pinpointing mode by emitting a steady tone that gets louder the closer youare to the target center. Motion is no required in this mode. Thesensitivity is fully adjustable. Ground balance can be pre set ormanually adjusted.
* Discrimination Mode- While thedetector is in motion it will emitted different tones based on themetal type detected. The signal strength will also be displayed. Thesensitivity and Discrimination levels are fully adjustable. The groundBalance is fully automatic in this mode.

We consider thisno frills model to be the most sensitive of all metal detectors. Itexceptional performance but priced at mid range prices. Don't be fooledby the low price. We guarantee that this detector will out perform anyother detectors in it class
Attached Thumbnails
IIIII SVEEE TOOOO ZAAA 900EUR
Odgovori
#45
(13-03-2012, 01:47 PM)plandzija link Piše: Moji prijatelji koje sam pomenuo u prethodnim postovima na ovoj stranici imaju nameru da ga kupe ali nikako da skupe trazenu sumu. Izgleda da cu i ja morati da se prikljucim ovom ,,akcionarskom''drustvu sa jedno 60-70%od cene.Nema smisla da ovakav jedinstveni primerak bude van kontrole.
sta se uopste desilo sa ovim detektorom na kraju, da li ga je neko konacno kupio, i kakvi su utisci o tom aparatu,
da li je i posle kupovine vadio "franju" na 80cm. dubine...
(18-05-2012, 07:20 PM)xxxx link Piše: IIIII SVEEE TOOOO ZAAA 900EUR
bile bi to najsmesnije potrosenih 900 evra koje sam video u zadnje vreme ;D
Odgovori
#46
Made in PRC.....pa,Bane,sama skracenica te drzave govori o kvalitetu koji nude...PRC kvalitet.  Smile
Odgovori
#47
ma druze nemoj kudit nejahanok konja aparat je zakon za tu klasu jaga licno posedujem 4 god i nebiga nikad prodao.totije jarane kao kod telefona      NOKIA u klasu sa alkatelom ali kad otvoris u nokii pise made in china znacili to da NOKIA ne valja...........razmisli pa jos jednoom razmisli i jos jednom dobro razmisli dalije bolje pisati za nesto sto nepoznajes ilije bolje PITAT ????????????
Odgovori
#48
(27-05-2012, 01:51 AM)xxxx link Piše: ma druze nemoj kudit nejahanok konja aparat je zakon za tu klasu jaga licno posedujem 4 god i nebiga nikad prodao.
koji aparat imas 4 godine? jesi li probao jos neki detektor osim tog kineza od 900 evra...
http://dmq1219.en.made-in-china.com/prod...r-GX-.html
Odgovori
#49
(27-05-2012, 01:51 AM)xxxx link Piše: ma druze nemoj kudit nejahanok konja aparat je zakon za tu klasu jaga licno posedujem 4 god i nebiga nikad prodao.totije jarane kao kod telefona      NOKIA u klasu sa alkatelom ali kad otvoris u nokii pise made in china znacili to da NOKIA ne valja...........razmisli pa jos jednoom razmisli i jos jednom dobro razmisli dalije bolje pisati za nesto sto nepoznajes ilije bolje PITAT ????????????

Prijatelju nepoznati....ljudi nisu ni Boga videli,pa opet postoje oni koji u njega veruju i neveruju. Svaka cast tebi,ali je licno u Kineze neverujem,losa iskustva imam sa njihovom "tehnikom" i moje misljenje je takvo....sta da radim? Imam iskustva sa Kinezima,ali losa. 8) 8) 8)
Odgovori
#50
Nesu  te valjda rodjo  ulovili sas kineskinju pa si zato moral da  turis  djozluci na trepke?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 6 Gost(a)