Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
#81
samo se ti prijavi gore na linku ti je i ugovor,
i sve ti je sredjeno,
oni jedva cekaju exxxperte kao sto si ti da ih snime i pokazu svetu kome ce da daju svoje dolarcice,
jos kad cuju da si ti sa svojim aparatima nasao onaj tunel kod sela bigle ihaaaa, ima da se oduseve sto te vide...
Odgovori
#82
Zdravo banebeograd!
    Ja tvrdim da nemogu da nadju zlato!!! Neznam kako da ubedim ljude u suprotno. ali da pokusam.
Skoro svi na ovom forumu su se susreli sa rasljarima.
1. Koliko od vas je dobilo odgovor od rasljara da tu ima zlata?
2. Koliko od vas je dobilo odgovor  od rasljara da nema zlata?
3. Koliko je od vas kopalo na tim mestima?
4. E koliko od vas je pronaslo zlato na tim mestima?
    Evo ja sa sigurnoscu znam gde ima jakih grobnica i recimo nekih nalaza. Znaci ne treba mi ni papiri ni dokumenti ni aparati vec rasljar i on me dovede sa 2 km do mesta? Ispravite me, ali ja sam to tako shvatio. Znaci oni mogu ici planinom i sve ce pronaci?
    Banebeograd ne nerviraj se, shvati da nemozes svakog promeniti. Ko u sta veruje neka sa tim i radi. Svako ima pravo da veruje u sta hoce. Meni je drago da gledam kako rade na terenu kada im niko nista ne kaze .
    Rasljari, kako testirate aparate tako testirajte i sebe. Ali na test idite sa nekim ko u vas ne veruje i razuverite ga.

Pozdrav i mir  Wink
Odgovori
#83
@kosac
ne nerviram se ja uopste, meni je tema "raslje i rasljari"  krajnje zabavna,
dozvoljavam opciju da neko drugi veruje ili smatra da su raslje savrseno sredstvo za pronalazenje zlata,
ali isto tako cekam i voleo bih da me neko ubedi da je to i stvarno moguce uciniti...

Odgovori
#84
Evo i ja cekam vec 40 godina. Ako bi od tog dokazivanja zavisila duzina mog zivota ja bih bio besmrtan!
poz. Wink
Odgovori
#85
hihiihih znaci rasljara saljemo po smrt ima svi da se nazivimo ahahha
Odgovori
#86
Da dokaze smrti da moze to sto tvrdi ( izaci  ce smrt placuci i reci < ja to nemogu da dozivim>)
Odgovori
#87
Ako smejte se vi al nemaju svi  Svrliske raslje sas Pirotsko kotlajce...Ovo sto je kod mene radi i to jos kako a najbolje  ripa  na ostavu od pedeset pet ses kila.....
Odgovori
#88
(12-05-2012, 09:33 PM)APIS link Piše: najbolje  ripa  na ostavu od pedeset pet ses kila.....
jos ako je ta "ostava" od pedesetak kila i ima dvestotinjak meseci , crnoputa i sa naglasenim oblinama mmmmm
odma si kupujem jedne raslje za mene i drustvo sa foruma ;D
Odgovori
#89
E ce kupujes de si vido da se toj prodaje i kupuje.Samo treba da je nastelovano da zna kakvo treba da traga....A  i bez Pirotsko kotlajce  radi al mu malko slabiji dobac...
Odgovori
#90
Ma dajte ljudi,ja licno znam coveka koji je sa bakarnim sipkama nasao i izvadio iz tape 17 kostadinke iz zlata...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 62 Gost(a)