Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi forum u pokušaju !
#21
I.Dzony ja nisam  rekao da ti nekom pretis cak ni indirekno (nisam ja ko tvoj prijatelj kad je "radio" orbita). O tebi stvarno imam lepo misljenje. Mi se ne znamo licno moje misljenje je na osnovu pisanja sa foruma. Ti mozda mislis da ja zezam jer ste se onomad raspravljali na forumu hobidetektori i ispalo da nema ko kog nije zajebao ali stvarno imam lepo misljenje o tebi.  Sad sto se ti uvlacis jednom maestru to je tvoja stvar i to razumem. Jedino sto ti malo zameram je brzo planes kad se spomene AAS ali i to razumem. Hristos Voskrese.
Odgovori
#22
(15-04-2012, 09:47 AM)dr.jare link Piše: Hristos Voskrese.
Vaistinu Voskrese!

ps. samo bez nervoze makar tema bila i AAS,
sve ce to jednom biti "lani"...
Odgovori
#23
Hristos voskrese  dragi prijatelji a medju njima i  tragaci a i padobranci.

Sto se tice kolege pehinka dzaba mu i visina i tezina kad bi se sudario sa Svrlizanku lego bi na grbinu sam.....
Odgovori
#24
Hristos voskrese,prijatelji. Bre,APIS-e,ti samo "pretis" ste Svrljizanke,nikako da "ostvaris pretnju" pa me i upoznas s neku. Smile Obecao si mi.da ces da stavis naocare za sunce i da 'uvatis neku za mene. Kad je 'uvatis,vezi je i zovi da dolazim 'oma. 'El moze? A,jagnjetina ispod saca,nek "cuti" negde na astal,dok ne stignem. 'El posteno?
Odgovori
#25
(15-04-2012, 09:47 AM)dr.jare link Piše: I.Dzony ja nisam  rekao da ti nekom pretis cak ni indirekno (nisam ja ko tvoj prijatelj kad je "radio" orbita). O tebi stvarno imam lepo misljenje. Mi se ne znamo licno moje misljenje je na osnovu pisanja sa foruma. Ti mozda mislis da ja zezam jer ste se onomad raspravljali na forumu hobidetektori i ispalo da nema ko kog nije zajebao ali stvarno imam lepo misljenje o tebi.  Sad sto se ti uvlacis jednom maestru to je tvoja stvar i to razumem. Jedino sto ti malo zameram je brzo planes kad se spomene AAS ali i to razumem. Hristos Voskrese.
Zaistinu vaskrse.Dr.Jare,hvala na lepom misljenju,ziv i zdrav bio.Sto se tice majstora iz Soko b. nema tu uvlacenja,mi smo prijatelji i drugari.Pozz.
Odgovori
#26
(15-04-2012, 11:45 AM)pehina11420 link Piše: Hristos voskrese,prijatelji. Bre,APIS-e,ti samo "pretis" ste Svrljizanke,nikako da "ostvaris pretnju" pa me i upoznas s neku. Smile Obecao si mi.da ces da stavis naocare za sunce i da 'uvatis neku za mene. Kad je 'uvatis,vezi je i zovi da dolazim 'oma. 'El moze? A,jagnjetina ispod saca,nek "cuti" negde na astal,dok ne stignem. 'El posteno?
Zaistinu vaskrse.Prijatelju da ti ne bude muka posle ovakvih zelja,jos ako se i ostvare,iihhaaa,osta ti dozivotno u taj kraj.
Odgovori
#27
Ma,obec'o mi,bre,APIS.....rek'o,100%  Smile  Al' i ako spadnu naocare,APISE,nema veze,'ce ostane jagnjetina,'el tako?
Odgovori
#28
Obecao sam  od obecanje ne begam.Nego rece da gu vrzem...Ako skinem sidzimku od pantalone  one ce padnu  a tad nemogu ni da gu jurim a ni da begam tad cu ja da moram da legam....Jedino da gu namamim pa da gu dovatim i drzim i vrzem  sas obadve moje  ruke...A sta da radim ako se ona dovati za mene?Ce padne grveljanje a na tam a na ovam.Ima da odleti i jagnje sas sve razanj i zar.Sva sreca pa su tu kamiondzije dao bog ima sve pa i jagnjetina  a i cuva ju moj cukundeda Radojko Trickovic Sojtar i sas mac i sas kuburu.Tako za jagnjetinu se  brale ne brini  .Ce zovnemo i kolegu Dzonija  da malo mrdne iz Kragujcicu iBaldic, njegovo jagnje ce izedemo drugi put ima za to vreme.....
Odgovori
#29
Znaci,dogovoreno. Eto,dogovoismo se i oko ovog "problema'. Vidite da sve moze da se resi,kad ima dobre volje. Smile Smile Smile
Odgovori
#30
Ce zovnemo i kolegu Dzonija  da malo mrdne iz Kragujcicu iBaldic, njegovo jagnje ce izedemo drugi put ima za to vreme.....Mrdam si ja i po taj kraj.Za jagnje nije problem,uvek sam za druzenje.Da,samo dobra volja i sve se resi.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)