Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savet za kupovinu
#31
? ??? ? ??????? ????? ?????? ?? ????? ?? ??????-?????? ???? ???? Superscan MK2C ???? ? PI ????.
????????!
Sneshko

Odgovori
#32
Svakom detektoru se moze povecati domet time sto je opisano posto se kriva raspada teze kad se  metal pobudi iz jednog drugog generatora ,,  ali sa hibridnom tehnologijom nema ipak nikakve veze !!
Odgovori
#33
A svakako verujem da detektor nije los cim ga je stvorio Eric foster !
Odgovori
#34
(13-03-2012, 11:35 PM)orbit link Piše: Ubedio si me da ucis ali prvo napravi neki pa stavi neki klip da vidim kako radi a nemoj da slusas ucitelja iz sokobanje...

?????? orbit, ???, ?? ????? ????? ??????? ?? ?? ????????? ???? ????, ??? ???? ?? ?????? ??? ?? ? ????? ???? ???? ????.
??????, ????? ????????? ????? ?? ????????????? ???? ????????????? ????????? ????????? ? ?? ???????????, ?? ????? ????, ?? ??? ???????? ??? ??????????? ??????????? ?? ?? ???? ???????? ?? ???? ?????????, ?? ???????? ???? ??????? ?????????.
??????, ??? ??? ?????? ?????? ?? ?? ?? ?????? ?????? ?? ??? ?? ??????? ??? ? ???? ?? ??? "??????". ?? ?? ?? ?? ? ???? ????????? ????? ?? ??? ???????? ??????? ??? ?? ?????? ???? ????? ??????? ?? ?????????.
??????? ? ??? ???????!
Sneshko
Odgovori
#35
(13-03-2012, 06:34 PM)orbit link Piše: [quote author=Sneshko link=topic=705.msg4557#msg4557 date=1321962950]
??, I.Dzoni i dr.jare ?? ? ?????!
????? ????? ????? ???????????? ? ????? ??????, ? ?????????? ?? ???? ???? ?? ?????? ??????????? ? ?????.??????? ?? ????? ? ??? ????? ?????? ?????????????? ???? ???? ?? ????? ?????? ?? ????? ? ??????? ??????? ??? ??????. ??? ?? ???? ??????????????, ???? ????? ????? ???????????? ?? ????? ???? ???? (?????) ???????? ???????? ?? ???????????????, ? ??? ?? ????? ???????? ? ???? - ????? ????? ??? ????? ??????????? ?? ??????????? ?????????? ??????? ??????????????.
?????? ?? ?????? ???????? ?? ?????????? ?? 12 ?????? ? 1,3 ??????, ??? ????? ???????????, ???????? ?? 1 ???.?? ?? "Open Source" ??????, ?? ?? ???? ?? ???? ?????? ????????? ????? ?? 2 ? 2 ????? ????????.???? ???????? ???? ????????? ?? ????????? ??????? ?????? ?? ????? ??????? (27??, 38??), ??? ?? ??????? ?? 45?? ? ????. ?? ????? ??????? ??????? ??????????? ????????? ?? ???? ???????? ? ????? ????????.????????, ?? ???? ???? ?? ???? ?????? ???? ????????? ?? ???? ?? ?? ?????? ? ?? ??? ???????? ?????? ???? ?????.
???????!
Sneshko  mocna  pseudo diskriminacija radi  na istoj dubini na kojoj otkriva predmete  ( VRLO CUDNO TO NI MINELAB 500O NECE DA MOZE )  ili  neznam ili  sam ubedjen da znam ili malko zezam krizu !!
[/quote]

??, ??? ???? ????? ???!
???? ????????, ????? ??? ???? ?? ?? ?????? ? ???? ????????.
Delta Pulse ???? ?? ??????? ??????? ?? ?? ???? ?????, ??????? ?? ?????? ???? ?? ????????.
????? ???? ???? ???? ?? "??????" ???? ??? ????? ???? ?? ????????? ? ???? ?? "????? ?????".
?????, ????, ???? ?? ???!
?? ????, ??? ??????? ???? ??
Sneshko
Odgovori
#36
obecanja ispunjavam a za deltu nisam bas siguran jer to sto nazivas diskriminacijom po meni nije diskriminacija ali nek bude kako kazes  poslacu ti svakako semu i pcb  napisi
mi mejl gde da ti posaljem . ili mi posalji u poruci mejl ..
Odgovori
#37
Orbit,mislim da si u pravu sto se voltaze tice .Dva akumulatora od po 12 volti redno vezana daje 24 v.Ova grcka verzija mi deluje nekako bedno u odnosu na englesko ,,luksuzno''pakovanje ali to ne mora da znaci da ovi,, grci ''ne rade isto tako dobro pa mozda i bolje od ,, engleza ''. Vlasnik superscana mi je rekao da je veoma retko koristio zicanu sondu (na nacin kao na klipu) vec da je uglavnom koristio okruglu sondu od 50cm koju smo koristili i na poligonu.I ja mislim da nema nikakvog razloga za koriscenje sonde1,5x1,5m osim za brzu pretragu terena. Pre dvadesetak godina sam radio sa nekim UPEX-om (ne secam se svih oznaka) i kod njega nije bilo moguce postici vece,, dubine''bez sonde 2x2m.Za obicne pretrage za dubine do 2m superscanu  je sasvim dovoljna i sonda od 50 cm.
Odgovori
#38
(13-03-2012, 08:43 PM)plandzija link Piše: Bane test je radjen na mom poligonu i pocistio ga je ko od sale .
ako je sve to tako kao sto si rekao, znaci jedostavnost stelovanja, dubina /80cm za 1 novcic/ i stabilnost i ako imas pare, onda nemoj da razmisljas ni minute, kupuj ga,
ja jos nisam video na delu aparat koji to moze...
srecna kupovina
Odgovori
#39
pozdrav plandzija
i mene slicno zanima,jedino sam nasao pulsne detektore tipa delte za te pare.ali sam cuo da su teski za stelovanje,iskopao sam i ovo na netu o njima
Pulsni odlicno ignorise minerale, ali je ipak veoma osetljiv na zemlju, koja menja kapacitivnost sonde i prilikom priblizavanja zemlji, on utisava trash signal, ali kod izmicanja sonde od zemlje, daje signal kao da ima metala. Tu nema pomoci, jer je kod pulsnih nemoguce izvesti Ground sistem za kapacitivne smetnje, i jedini spas je da se sonda veoma pazljivo nosi 20tak cm iznad zemlje, sto svakako smanjuje domet

nadjoh i ovaj snimak stelovanja


Delta Pulse 2.wmv

pa ako neko moze detaljnije da mi objasni koje su sve cake i sta svako dugme znaci.a i uopsteno o stelovanju.da bi znao da li se sa tim mogu izboriti?!

hvala unapred
Odgovori
#40
(15-04-2012, 11:58 PM)zaharije link Piše: pozdrav plandzija
i mene slicno zanima,jedino sam nasao pulsne detektore tipa delte za te pare.ali sam cuo da su teski za stelovanje,iskopao sam i ovo na netu o njima
Pulsni odlicno ignorise minerale, ali je ipak veoma osetljiv na zemlju, koja menja kapacitivnost sonde i prilikom priblizavanja zemlji, on utisava trash signal, ali kod izmicanja sonde od zemlje, daje signal kao da ima metala. Tu nema pomoci, jer je kod pulsnih nemoguce izvesti Ground sistem za kapacitivne smetnje, i jedini spas je da se sonda veoma pazljivo nosi 20tak cm iznad zemlje, sto svakako smanjuje domet

nadjoh i ovaj snimak stelovanja


Delta Pulse 2.wmv

pa ako neko moze detaljnije da mi objasni koje su sve cake i sta svako dugme znaci.a i uopsteno o stelovanju.da bi znao da li se sa tim mogu izboriti?!

hvala unapred
  /  od  koga si cuo da se kod pi detektora ne moye izvesti  grund balans ?  to uopste nije tacno !
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 15 Gost(a)