Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savet za kupovinu
#51
ma druze stasi ti cudan covek izgledasimi pomalo ljubomoran na kineza nikakote ne razumem mogute shvatit jedino ako  ti prodajes detektore inace nema razloga za ljubomoru na kineza a za aparatemenjaosam i dobre i lose ,[mislim lose-nisu oni mozda losi mozda ja nisam skontao njihov rad]  ali jasam zadovoljan od kineza za tu cenu alisam i prezadovoljan od GPA1000 od KTS. akosi ljubazan moguti i poslat neku fotku
Odgovori
#52
900 evra za GS-PN Golden Scoprio :o,
skoro 10000 evra za taj GPA1000  :'(...
fale jos neke raslje da budes full opremljen ,
jesi li razmisljao o domacim ili bi se pre odlucio za neki uvozni model...
Odgovori
#53
imao sam dve prilike dase upoznam sa rad na domace detectore  na jednom je bila samo domaca sonda i nije bilo lose a drugi je bio katastrofa detektira samo napon struje a ja nisam elektricar i svakog metala na dubinu do25sm. a cenamuje bila 500eura taj dan kao zaboravio promenit baterije mozdaje momak moler pa oce da farba malo nas ali nijemu uspelo a mozdacese i sam prepoznat na forumu.
Odgovori
#54
Iskreno se izvinjavam,ako se neko nasao uvredjen sto neverujem u Kineze. Nisam imao losu nameru,samo moja losa iskustva sa Kineskim stvarima mi daju za pravo da tako mislim. Ako ste Vi zadovoljni sa Kinezima,svaka cast...necu da sporim to...ali,jednostavno,neverujem u njih.
Odgovori
#55
da kinezi o njima nemam bas neko pozitivno misljenje
kineskinje pa  8) moz da prodje ali malo punacka i sa upalom pluca nevolem be ove mrsave
kineska hrana ima lepih specijaliteta sem onih koji sadrze meso mace kuce zmije i td

himovich jel znas ti druze onu pesmu CUVAM OVCE BELKA MI SE MRKA
posto vidim da si izabrao COBANSKI AVATAR
ma mora da znas takav cobanin zna sve cobanske pesme
Odgovori
#56
himovicu nezameraj tajsonu on je totalno nepismen jos ne moze nauciti da radi ni sa jedan detektor.uzme ga pa onda odma na prodaju,zalno za covjeka.
Odgovori
#57
Evo orginalni superskan kupljen 89 godine u londonu ![Slika: 15pfy53.jpg]
Odgovori
#58
  TX ///PIK/ PIK 550V  JEDNA SNAGA,  DRUGA 700V PIK  PIK  I 1200V PIK /PIK
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)