Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SLIKA RASKOVNIKA
#1
Dragi prijatelji posle mnogo rasprave i polemike imali  ili nema raskovnika resio sam da vam naslikam i pokazem da postoje,evo i muski i zenski pa sami procenite,da ili ne.


Priloženih Datoteka
.jpg   1511119_378390155662162_2143655767099544332_n.jpg (Veličina: 13.42 KB / Preuzimanja: 256)
Odgovori
#2
;D ;D ;D ;D
Odgovori
#3
Ahahahahhaha...bravo  Smile Smile Smile
Odgovori
#4
Mnogo nesto stisla noge raskovnikovka!  Big Grin
Odgovori
#5
To je to ! Ja sam video davno jedan u tegli ,ali neznam koji !!! Brizno ga cuvala baba - vracara !!!
Odgovori
#6
znaci  ovaj  raskovnik  otvara  vrata  katanac (otvara  i  usta  od  zeca  kad  jede  zec) izvini  druze  na  zezanje  malo
Odgovori
#7
Uz duzno postovanje ovo nisu pravi Raskovnici koji bi trebalo da imaju glavu i ruke kao i da se zna koje su im boje oci.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#8
RASKOV jelekovita trava.biljka imaih  i moze da ih vidite kod pravih travara.namena lekovitosti je istinita .Ima muski i xenski odnosno yenski.LEGENDA otvara sve jelay on ne sluyi tome kako sami reko.HAJDUCKI jatak koji je zakljuavao konjima noge ako ije yzimo dukate odhajduka on turcima govorio daimaju raskovnik hajduci te tako im kradu konje sa pase.Mogu se naci na visoka brda imanje pose'eena...........O ovome mi je pricao poznati Sokobanjski travar..ajde pocetnici ne nasedajte.hvala na razumevanje.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)