Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strezimirovci
#1
To je selo gde je prosla granica po sredini  ima i Bugarski i Srpski Strezimirovci trazim zvano mesto Viljino kolo..............Klisuru treba da ide  Mracni potok ili Crni  tu treba da ima zvana mesta KLN,TRI VRTOPA.....
Odgovori
#2
Postovanje BrankoV,da ne trazis mesto Viljo kolo.
Odgovori
#3
Da,ali da je u Streyimirce.....
Odgovori
#4
to je na blizu granicnog kamena gde su se susretale granicne patrole sa strezimirovca i kalne ima to mesto samo nemogu da se setim koji je granicni  kamen imas tu pecine isto i potok se uliva u drugi koji dolazi do karaule i carinarnice
Odgovori
#5
Koji potoci kako se zivu i kalna se granici sa gradsku, crvenu jabuku, mozda i sa rakov dol dalje je Strezimirovci....
Odgovori
#6
karaula strzimirovci se granici kod kamen 187 mislim da je sa karaulom kalna  a na 181 mislim da je bio je krvavi kamen karaula to su bile 3 zadnje karaule pod komandom vlasine imas i drugu karaulu kalna pod dimitrovgrad valjda ali nema veze sa strezimirovce
Odgovori
#7
evo ovako pod granicnog bataljona pre rata je bila surdulica koja ima tri oblasti komandni centar vlasina  karaule komandni centar bosilegrad i komandni centar bujanovac tj prohor pcinjski  e sad karaule vlasina ima kalnu strezimirove i krvavi kamen bosilegrad bozica lisac i vlasina v ribarci itd lisac je ukinutabila i komanda prohor pcinjski imao je karaule prohor p slavujevac i cakanovac pa dalje idu komanda urosevac  dunavo sosare deneral jankovic brezovica itd da ne nabrajam
Odgovori
#8
sad mi javio drug mracni potok se zove to mesto kod gk zato sto retko kad sunce zasijava ga tu sam  put bio u decembru 97god
Odgovori
#9
sad mi javio drug mracni potok se zove to mesto kod gk zato sto retko kad sunce zasijava ga tu sam  put bio u decembru 97god
Odgovori
#10
Nismo se razumeli meni treba zvano mesto vilino kolo u strezimirce.......  i mracni potok ili crni i zvana mesta kln i tri vrtopa oko klisuru....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)