Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selo BOGUJEVAC i okolina
#11
KOLEGA NIGI  možda i tu ima  mesto koje se zove tri ibrika ili tri kondira ali nas interesuje ovaj deo što tražimo prodjemo pored pizdin kladanac  nailazimo na plavi mos i idemo levo to je ta okolina što tražimo znači tu negde bi trebalo da su TRI IBRIKA poz
Odgovori
#12
znam taj deo tu sam svake nedelje u lov  to mesto nemas tu u tom delu drugo ako gledas vazdusnom linijom to je udaljeno oko 1 do 2km pa zato ti i kazem da imalo je ranije i putanja koja je prolazila pored od begov grob do izvora
Odgovori
#13
da pa vi ste od ripivode isli putem levo i prema sokolovom visu od datle do tog izvora ima oko 2km putem
Odgovori
#14
kolega NIGI pošto  kažeš da si lovac raspitaj se gde su TRI IBRIKA da bi saradjivali ponovo da ti kažem to je negde oko plavog mosta gde su nekad bile barake znači vazdušna linija negde oko 500 metara da ti kažem mi ne tražimo izvori ni vodenice da znaš . Pominješ begov grob to je mnodo daleko potrudi se da nadješ mesto da bi saradjivali pozdrav,
Odgovori
#15
nije problem da se raspitam jer su mi drugari iz sva ta sela d. voda dragideo bogujevac ivanje i non stop sam tamo tako da nije problem da nadjem
Odgovori
#16
NIGI raspitaj se za mesto gde se nalaze i nemaš problema budi siguran čekam odgovor pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)