Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nekoliko pitanja, ko je voljan da pomogne
#1
Pozdrav,

Da li bi neko znao da mi kaze nesto vise o sledecem:
-u kamenu u rupi uklesan lik nekog cicice, na glavi mu sesir, na sred sesira kao neki metak ili tako nesto, na kragni krst? Da li tu ima nekih zamki, sta da cinim?
-pas (kuce) znak, sta to uopste znaci?
-i kako sigurno da otkopam a da ne navucem na sebe neko prokletstvo ili tu negativnu energiju?

Ako neko ima neku ideju voleo bih da cujem, bice mi od pomoci.
Odgovori
#2
Pozdrav novom članu u ime administracije i celog članstva ovog našeg lepog i pre svega zanimljivoga i poučnog foruma.

Uvaženi kolega Zlatko da bi se pomoglo na najefikasniji mogući način ipak je neophodna bar jedna sličica tog "čikice" i njegovoga šešira.  ;D
Jer u protivnom kolegama i meni nije preostalo ništa drugo nego da sliku tvog opisa predamo mašti na volju.
A to nije posao jer naša mašta, naša mašta može svašta.....!  Wink
Elem, neka sličica i šansa raste za rešenje  Smile
Odgovori
#3
Zahvaljujem se. Smile
Evo slicice.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#4
A,taj,pas-kuce...jel taj pojam vezan za ovu sliku,ovoga necega u rupi ili ne? Ako,jeste,sto ne postavi i njega?
Odgovori
#5
Da, vezan je za tu sliku, samo sto trenutno nisam u mogucnosti da postavim sliku. Znacilo bi mi bilo kakvo tumacenje ili pak neka informacija ukoliko neko sa foruma poseduje vezano za taj znak.
Odgovori
#6
Zlatko za koji kraj je vezamo i to bi nam pomoglo da pokusamo da resimo na koji nacin da ti pomognemo
Odgovori
#7
Pcinjski okrug, Prohor. Ne znam kakve veze to ima sa znakom.
Odgovori
#8
(08-08-2016, 08:49 PM)zlatko.s link Piše: Ne znam kakve veze to ima sa znakom.
Uh itekako ima.... Kolega zuca je na primer se ponadao da je u Jelašnici na ploči te da ste nasli ono sto se traži još od kralja Milana na ovamo  ;D

Opšta potražnja za kučićima  Wink
Još me je neko čini mi se skoro nešto pitao na takvu temu... Smile
Odgovori
#9
pozdrav TImpolek ovaj cicica nema veze sa jelasnicom ali ima veze sa okolinok gde se nalazi jer postoje pisanije kao sto i sam  znas.
Zlatko mene lik podseca na nekog maga mozda zbog takvog sesira. Cekam i ja da dodje kolega da pogleda pa ako nesto zakljucimo ja cu da pokusam da pomognem. Vrlo je spesificno, posto je ovo ipak slika da li je gornjrm desnom uglu (nase desno) mozda supljina izmedju stene i ovog znaka.
Odgovori
#10
Postoji pikotina znad, ali mislim da nije od nekog znacaja, vise izgleda kao prirodna, mala je i ne deluje mi da ima veze s ovim. Nista levo, nista desno.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)