Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GOSTUSA
#61
pirossi je ok lik i nije me uvredio a on neka oprosti ako sam ga svojom izjavom ili pisanom reci bilo kako uvredio,pozdrav svim kolegama
Odgovori
#62
cajo lepo je kad se smire tenzije I nisi ti mene uvredio nego si uvredio srpski narod I Srbiju,necemo vise  o tome ali imamo I druge dobre reci koje treba upotrebljavati,budi ti ziv I zdrav pa sve neka ide daljeee
Odgovori
#63
[imghttp://[Slika: GOSTUSA_SRBENICA_KRST_1_103.jpg]

[Slika: SRBENICA_GDE_JE_KOPANA_RUPA_1.jpg]][/img]

da se neprica da nije bilo kopanje sa masinerijama,ima slika puno samo da vak pokazem neku da neko netvrdi Wink
Odgovori
#64
Srbenica jedosta prekopana I skenirana, evo kako je obelezena kocicima za skeniranjeevo vam I dokaze,ovi sto kazu da su bili I nemoze mehanizacija da izadje na Srbenicu nisu u pravu
,[Slika: SRBENICA_OBELEZENA_ZA_KOPANJE_1.jpg][/url]

[Slika: SRBENICA_SA_KOLCICIMA_OBELEZENA_1.jpg][/
Odgovori
#65
(26-04-2013, 08:53 AM)GoldMonster link Piše: srbenica nije mala, imam ja jednu teoriji koju cu proveriti na terenu a necu se ni penjati na srbenicu pa cu objaviti ovde
pozdrav svim tragacima

Pozdrav i tebi Smile  ...nego,sta bi sa tom,"proverom i objavom",koju nam obeca?
Odgovori
#66
a pa totako biva ovde,obecalja se daju pa se i nejave vise,neki put ne razumem neke forumase,tu smo da jedan drugog uputimo i pomognemo a ne samo da se ukljuce u neku pricu bez ikakve namere  sem  da je onn nesto reko, Smile
pozz
Odgovori
#67
Haha....u pravu si pirosi, za svaki slucaj izbaci jos neku sliku da se vidi, samo nemoj onu gde smo zajedno.... 8)
Odgovori
#68
budo  sta vredi i  slike i prilike kad sve to jalovo ;D ;D
Odgovori
#69

sve su se teme tako zavrsavale,svako je imao predloge resenja I sta ja jos znam, ali su se polako I gasile,ostadose dosta tako neispricane I neresene,treba se menjati nesto I konkretno imati komentar i prilaz svakoj temi,cak  I napraviti neku koaliciju  pa udruzenih snaga,
  valjda ce nesto I resiti, treba razmisliti  za dalje kakocemo doci do resenja
Odgovori
#70
latinski grad pominjete,inace sam bio u pocetnom tunelu pre nekoliko dana,pecena glina je svuda u tunelu,ali nisam bio dublje,,sta mi mozete reci o tome
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 8 Gost(a)