Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
#31
hahah
za 25000 dolari hahahah smesno pa to nema ni kila zlata
Odgovori
#32
(19-12-2011, 08:32 PM)sarapt link Piše: ja imam uspjehe i to velike brat mozes samo na tv da gledas sta sam ja otkro u selo bigla a za drugo da ti ne pricam to ni na son ti nije doslo
(19-12-2011, 08:35 PM)sarapt link Piše: hahah
za 25000 dolari hahahah smesno pa to nema ni kila zlata

pa daj neki lnk na sajt , forum , snimak gde se vidi to selo i sta je nadjeno, kolko da vidimo svi koliko si uspesan ti i tvoje magicne raslje...

javi se ti coveku tamo na onaj link za nagradu, mozda on poveca cifru,
uostalom ti si taj koji ima svemoguce raslje pa mozes da diktiras uslove,
trazi mu 250 000 dolara znam da je i to malo, al barem da pokrpis ove troskove oko nove godine
Odgovori
#33
pa nisi video u delcevo tunel kod sela bigle to svaki sportist zna i e video ima ga vidi
Odgovori
#34
i kakve veze ti imas sa tim tunelom, ti si ga nasao ili sta ??
Odgovori
#35
ne ti si ga
Odgovori
#36
wouw nasao si tunel , bravo.
sigurno ce da dobijes adekvatnu nagradu od drzave za to, ili barem zahvalnicu Smile
Odgovori
#37
dogi be decko dajem nagradu od 25000 evra ima kazan na 1,5 metri ako ga otkries svaka cast i nagradu dobies pa ces da castis prevarantu jedan
Odgovori
#38
hahahh, da imas 25000 ne bi varao ljude po forumima sa tim rasljama niti bi se krio iza laznih nickova
a da imas te pare i da se i malo razumes u metal detektore znao bi da bi te pare izgubio za dve sekunde kad bi dosao sa maltene bilo kojim detektorom,
zato bolje trazi neke forume gde se ljudi ne razumeju u metal detektore pa ih tamo varaj kao si veliki nalazac tunela i zlata  Smile
Odgovori
#39
hahaha smesan si prevarantu jedan nemas hrabrost ti imas pare ,evo jedan primer neka kaze nekoj od forumov koj imal uspeh so ovie detektori odnosno postignal nesto ja cu da ga izedem,i drugo kolko su kopali i nista,zato nemoj da lazete ljudi,pa pogledaj na oficialnite sajtovi na spotovite sta traze i kako traze hahahah nadgu neki novcic na 20cm hahahha,a ti ocekujes nesta  drugo,ti detektori su pravene za druge stvare ne za zlato,nego za plaze,voene mete,minei sl.znaci sad ko je prevarant,ja ne prodajem nista to mozes i da proveris,ja sam sportista a ne biznismen,i bavim se sa ovo mnogo vreme izato znam sve ove stvari,i sam patio mnogo sa ovim stvarcicama dok nisam uzeo skener.zato idi prodaj nekome drugog,i neznam sta vi prodavaci pravite tu na ovim foruma nego da lazete ljudi i biznis.evo edno prosto pitanje za tebe ama odgovori a ne zamajuvaj,kazi mi kako ke go lociras mestoto koga si vo potraga po zlato i se naogas na primer na 500 metri od celta,kako ke go najdes mestoto so sondas objasni im to na tvoje musterije barem to zasluzuju,i kako ke znaju kde da ukluce aparat
Odgovori
#40
hahah pa ja radim sa detektorima ne sa bajkama, metal detektor vidi ono sto je ispod sonde a ne sto je na kilometar od nje haha
na 500 metara ne moze niko da nadje nista pa ni ti,
jer da mozes posle toliko godina koliko kazes da se bavis tim poslom ti bi bio milioner , ziveo bi na karibima i karao bi crnkinje svaki dan drugu

nego koji si to skener uzeo , da nisi tu u makedoniji kupio magicni okm?
inace moji kupci dobiju sve informacije koje im trebaju, jednom kad budes resio da stvarno nesto nadjes mozda ti i prodam nesto sto stvarno radi a ne te budalastine sto "nalaze zlato" na 500 metara Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 89 Gost(a)