Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klas zita
#1
Postovani kolege zamolio bi za pomoc u vezi ovog znaka i ujedno se izvinjavam jer nemam sliku. Nemam sliku posto mi je samo to preneo jedan prijatelj a tom prijatelju se obratio neki klinac koji je to naso, navodno kopao sam po nekoj prici. na dubini oko 60 cm pronaso plocu koju nije uspeo da podigne, ploca je debljine oko 25 cm, velicinu ploce ne znam, na ploci je uklesan klas zita to je sve sto znam. Jos jednom se izvinjam zbog slike. Pozdrav za sve kolege...
Odgovori
#2
Kolega Backtrack, kod mene se pominje znak klas zita! Poslao sam ti poruku!
Odgovori
#3
Pozdrav kolega,  Smile a mogao si i za ostale reći šta je tumačenje za klas žita, kad se naiđe na takav znak pa valjda smo ovde da jedni od drugih nešto naučimo i međusobno nekakvo znanje podelimo.
Objašnjenjem znaka se ne daje i ne gubi lokacija  Wink
Puno sreće i veliki pozdrav.
Odgovori
#4
Pozdrav Timpolok! Slazem se sa tobom, svi smo tu da bi nesto novo naucili i pomogli jedni drugima.
Nisam napisao koje ima znacenje klas zita zato sto kod mene to ne pise, pise kako su na tom mestu sahranili poginule drugove, stavili plocu a na nju isklesali znak klas zita i sve to zatrpali zemljom! Dalje opisuje mesto gde su magazu ostavili a to je slozices se za privatnu poruku izmedju mene i kolege ako utvrdimo da je pravo mesto  Wink
Odgovori
#5
Sad je situacija razljašnjena, slažem se i ja, a bilo ko da zna značenje pomenutog simbola pozvan je da nas pouči.
Odgovori
#6
Slazem se sa kolegom Timpolok jer je taj znak jako redak i redak je slucaj da iko zna nesto o tom znaku. Tako da bi bilo lepo da neko podeli svoje znanje sa ostalima, nema Kosaca verovatno on zna nesto o tom znaku. Kad smo kod Kosaca da li neko zna sta je sa tim kolegom?
Odgovori
#7
Ja imam odgovor za klas yita ako kazes kako stoje i koliko su i sra tu ima jos ili postavite sliku, poz..........
Odgovori
#8
izgleda da ima dve ploce sa kalasom zita
jedna je u potezu vrmdza i na sebi ima 2 klasa a na drugoj strani krst
Odgovori
#9
Sve je moguće
Odgovori
#10
Branko V kad licno odem na lokaciju slikacu, ako uopste budu pozvali ljudi
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)