Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katcapun...
#51
(25-01-2016, 12:22 AM)BrankoV link Piše: Ja se slazem stobom da ima dva sela koja se zovu kacapun, ali zna se koji je pravi kada nadjete mesto kitka rešićete i ostalo.............

mesto kitka od pomenutog kacapuna je bas udaljeno  Sad
Odgovori
#52
Postoje tri trougla u KRCapunu i svi se nalaye na jednoj steni ali ...to su tri trougla koja nisu klesana i vide se samo pod odredjenim uslovima....Ko ima plan reci sta ima jos i st se trazi osim ostave kod manastira i kod vodenice ...sa tim nemojte gubiti vreme.... Smile Smile Smile Smile Smile
Odgovori
#53
Mislim da je pisano u zasebnoj temi o tim Kacapunskim trouglovima.
Jel se grobovi (pet) još traže ili su demaskirani?
Odgovori
#54
Zanimljivo momci,i ako volim da pratim postove i kometare, tu sam i da pomogem, jer to je moja misija, pozzz za administratora i za sve na forumu,  treba biti strpljivi,  imati jedan prema drugome strpljenje,zam da dosta ljudi misle da znajui da mogu da rese svaki plan,nemojte,gubiti nadu,doci ce vreme ,da bratski,i sa verom svaku magazu da je,odradimo.naravno da cu da sacekam plandjije,da pocnu da otkriju mesta,a da ljudi koji znaju  mesta i trazene znakove otvoreno i iskeno saradjuju, tu sam da ako neko prepozna i veruje da mogu da pomognem  nek  mi  se obrati kao sto sam i ja , za krunu stemovanu na ploci  a da gleda u babin zub.pozzzzzzzzzzzzzzzz.
Odgovori
#55
Sta ima veze i kruna i Babin zub sa Krcapun, nemojte da mesate teme,pozdrav.....
Odgovori
#56
Mesaju pice ocigledno ...
Jos nesto da dodam na ovu temu ... Meckar ...Lici na na turcina al nije u pitanju je meckar ...ko ima dalje  ae....
Odgovori
#57
(08-02-2016, 01:27 AM)Lord link Piše: Postoje tri trougla u KRCapunu i svi se nalaye na jednoj steni ali ...to su tri trougla koja nisu klesana i vide se samo pod odredjenim uslovima....Ko ima plan reci sta ima jos i st se trazi osim ostave kod manastira i kod vodenice ...sa tim nemojte gubiti vreme.... Smile Smile Smile Smile Smile
šta ima iznad trougla i potok koji teče ispod kako se zove.....i na vrh stene šta ima......
Odgovori
#58
prijatelju slike se nalahye u trouglu
sve se nalazi na jednoj ploci ....tri trougla se nalaze na jednoj ploci...
ako trazis strazaru ili mesto gde je bila nedaleko ...tj karaula..to nista ne menja jer sve vodi do krajnjeg znaka...tj trougla....
\
      zmija je sastavni deo slike koja je u trouglu......ispod je potok ...ali otom potom .....
Odgovori
#59
ja trazim tri trougla na veliku stenu a ne na ploču...
Odgovori
#60
(25-01-2016, 12:22 AM)BrankoV link Piše: Ja se slazem stobom da ima dva sela koja se zovu kacapun, ali zna se koji je pravi kada nadjete mesto kitka rešićete i ostalo.............

Pozdrav BrankoV!
Gde se nalazi drugo selo sa istim imenom?
Ako uzmemo da je jedno južno od V. Hana i da je manastir Sv. Ilije pored njega.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 11 Gost(a)