Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moguci otrovi i zamke
#41
Svaka ti cast ovo pozdravljam i skidam ti kapu zato si valjda i postao GURU,S postovanjem Timpolok, Caja
Odgovori
#42
Hocu i ja nesto da kazem. Sigurno su koriscene neke mere zastite blaga, medjutim za ovaj forum koji pruza dosta lepih informacija trebalo bi da svi korisnici povedu racuna i da price  cula kazala izostave
Odgovori
#43
Mladiću.Da bi došao do zlata koje je zaštičeno živom treba ti čitav vod vojnika da kopaju ili bager ,pod uslovom da znaš gdje je zakopano,prema tome ne sekiraj i istražuj.
Odgovori
#44
(06-07-2015, 12:09 PM)Vudi Alen link Piše:Postovani forumasi,

drago mi je da vidim da posle par godina od mog teksta ovde(da su zivina isparenja uzrok smrti kopaca) sada i drugi to potvrdjuju i ozbiljnije shvataju pricu.U potrazi za resenjem kako da to neutralisem isao sam logikom da vidim kako su to trazili najveci pronalazaci(Spanci i Portugalci u Juznoj Americi) i na moje iznenadjenje resenje je bilo prosto i prirodno,a samim tim i logicno jel je priroda sve sama resila samo treba znati cikluse i sta nesto drugo podrzava i sta potire.Kasnije sam i sam probao jednu moju orginalnu ideju koja je takodje bazirana na prirodi.
Sto se tice virusa oni nemogu dugo da ostanu u spoljasnjoj sredini van nosaca tako da to odpada.Bakterije mogu kao recimo kuga ako je pod zemljom u supljoj prostoriji gde jos ima vlage,ali mnogo veci problem su gljivice koje mogu da budu prisutne u takvim prostorijama i koje mogu da udju u pluca preko disanja jel se njihove spore krecu svuda.Ali na svu srecu i za bakterije i gljivice postoje preparati koji ih neutralisu ili ciste a nisu antibiotici.

S postovanjem,

Vudi Alen

I sta je resenje? ??
Odgovori
#45
Bas sam to i ja hteo da pitam postovanog gospodina Vudija.
Odgovori
#46
Pozdrav svima

Pa evo ovako,za da ste 100% sigurni da ste dobro zasticeni od svih tih otrova i organskih i neorganskih isaprenja naravno ako ih ima,iskustvo je pokazalo da je najbolje da koristite HAZMAT opremu.Dakle ne mora oprema da bude naj naj ali neki srednji standard: Odelo Klasa zastite 3 (hemiska zastita) ,Gas maska Klasa 3 ili JNA tip,a jedina poznata zastita za ruke od tih zivinih isparenja su SILVERSHIELD RUKAVICE koja vam pruzaju sigurnu zastitu od dimetil zive do 4 sata.Sve ostalo latex,nitril,spandex itd itd je dzaba.

Evo vam i link pa pogledajte o cemu pricam.

www.honeywellsafety.com/Products/Gloves/SILVERSHIELD.aspx?site=/uk
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)