Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNAM ZNAKOVE OVE:
#1
Molim sve forumase da obrate paznju na ovu temu jer nisam video da je iko pokrenuo...Posto mi je deda dosta znakova pokazao molio bih ONE koji imaju podatke da razmisle o ovim znakovima: KANTAR OD 42 oke;KANTAR OD 144 OKE; KANTAR OD 8 OKE I PUSKA TANDZARA; DVE SPLETENE ZMIJE I KRST IZMEDJU NJIH; arapski broj 1489 ТП ; TURCIN GADJA SRNU; COPAVA SRNA; DVA PISTOLJA PUCAJU JEDAN U DRUGOGA IZMEDJU NJIH JE VODOPAD; JELEN SA ROGOVIMA;MAKAZE ARSIN  IGLA I KONAC; ANDJEO NA STENI; NECITKO PISMO; POP CITA PISMO; POP VENCAVA MOMKA I DEVOJKU; DVE KOCIJE NA PRVU KOCIJAS PODIGAO RUKE I PUSTIO DIZGINE;  DVANAEST LIKOVA NA ZMIJI;.......
Odgovori
#2
Zdravo drug Amater, prvo srecna nova i praznici.
Drugo ako su te oznake u Istocnoj srbiji, a kazes da ti ih je pokazao deda i znas gde se nalaze, postoje neka dokumenta za te oznake pa ako si za saradnju javi se.
Pozz
Odgovori
#3
Da to je taj deo zemlje Stara planina i okolina...Ja sam tu pa ko ima podatak no problem ;D Wink Smile
Odgovori
#4
DRUZE OVO SVE STO SI NABROJAO ILI BAR DOBAR DEO JE NA POTEZU RAVNO BUCIJE BABIN ZUB JABUCKO RAVNISTE,DRUZE NIJE LI TI DEDA BIO IZ ALDINAC
Odgovori
#5
Tako je Nikoliću.....................Pored tih znakova ima još lepih i velikih.........ili si ih namerno preskočio..........
Odgovori
#6
Lepo je sto znas ove znakove ali gde su ti fotografije.Postavi ih pa mozemo da pricamo.
Odgovori
#7
pa lepo,ti druze znas puno znakova...sad...pitanje je jeasi li ih video svojim ocima???
a jos ako te nas kolega himovic cuje za srnu da znas,eto ti ga odma na vrata ;D ;D ;D
Odgovori
#8
Pa rimljanine ne projektuj sebe na druge..Ako sam rekao da sam ih video onda stojim iza toga..Zasto bih izmisljao??????? Ne razumem stav...ne razumem ni pomisao da neko moze reci nesto a nikada nije video...Ponudio sam sardnju ..1.One znakove koje znam ako neko ima podatke ...radicemo...2.Za podatke koje imam ako neko zna mesto i znakove potrebne iz podataka radicemo ..Mislim da je to sasvim ok.
Odgovori
#9
pa lepo,ti druze znas puno znakova...sad...pitanje je jeasi li ih video svojim ocima???
a jos ako te nas kolega himovic cuje za srnu da znas,eto ti ga odma na vrata ;D ;D ;D
Prijavi                                                                                                                                                                                                                  nema pasos a nezna  da  moze  sa  l.kartu  u  srbiju  hhhahahaha
Odgovori
#10
KARMA. :-[..cccc...procitaj predhodno moje pisanje na ovu temu ...NE PROJEKTUJ SEBE U SVAKOG DRUGOG ??? Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)