Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krst u krugu
#11
(13-09-2014, 09:43 PM)dekisa link Piše: iz drugog vs.rata nije sigurno jedino ako je poginuli vojnik KELT.
Pozz

Ko zna,mozda su i kelti bili u partizanima....prica se da je u tom podrucju "operisao" KELTSKI partizanski odred.  Smile Smile Smile
Odgovori
#12
Ako znas gde je bio kamen ostava ispod kamena ili u pravcu crte ali mislim da je to ocisceno......
Odgovori
#13
Morace da radi detektor da bi resio misteriju, mozda iskopam nekog partizana il kelta a mozda i neku ostavu!
Odgovori
#14
po cemu mislis da je ocisceo,ne mora da znaci covek je reko da tu niko nije preso sa tdetektor a verovatno nije ni kopano,gore u navedenom tekstu kaze da se kameni nalazi pored sumskog put verovatno ga pomerili kad su vukli drva ali opet nisu mogli oni kilometar da ga pomere nego nekoliko metara,mozda u blizini ima jos neki zna samo treba ostro oko i sreca da se nadje..
Odgovori
#15
Mislim da tu niko nije ni blizu prisao detektorom, jedino da je nadjeno slucajno!
Isao sam da pogledam jedan kladenac koji se pominje u jednoj legendi, uz put mi je covek ovo slucajno pokazao,
oba se nalaze u relativnoj blizini. Nisam pretrazio ceo teren, niti sam imao detektor kod sebe.
Samo da se nadje slobodnog vremena pa ce svle lepo da se pregleda!
Odgovori
#16
Nikada neces naci slobodno vreme....zapamti...
Odgovori
#17
(15-09-2014, 07:59 PM)Dr. Marsovac link Piše: Nikada neces naci slobodno vreme....zapamti...
zbog cega mislis tako..?
Odgovori
#18
Prosto, ko ima slobodno vreme? Hocu reci, ne treb acekati i odlagati....sto pre to bolje... iz iskustva... ;-)
Odgovori
#19
marsovac lepo zbori. niko nema danas slobodnog vremena,nego ti isplaniraj to kao obavezu i odradi sta treba. po narodnoj sto mozes danas...
Odgovori
#20
Bato, primio si "signal"....  8) 8) 8)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)