Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СОФРА 7 ТАЊИРА 7 ХЛЕБА 7 РИБА
#31
srnata e bila na toj kamen sto go  prikaciv no taa e sokapena cela ne se poznava nisto
Odgovori
#32
stefane koj zank terba kazi koj znak ti treba
na vlez pesteri ima sonce sta ti treba kaiz da vidimo dai sum na pravi put pisi
Odgovori
#33
deka go vide be ti toa sonce samo slusis so ke ti kzat drugite i t i kazuvis ne gi lzi lugeto nema nikakvo sonce samo ti pribiris informacii
Odgovori
#34
Vasil, okreni ledja srni i izmeri 95 koraka . Na toj udaljenosti treba da postoji neki znak.
Odgovori
#35
sportisti ja se izvinuvam nemate vrska za sofra i za srna ne se lasete sramota gi citav komentarite zanikade ste izvinite poz
Odgovori
#36
ja pa ti imis de aj kazi deka e srnata cim tolku znajs
Odgovori
#37
da ne treba da te odnesam da ja vidis bratko
Odgovori
#38
Ako ga nosis kako nosise mecku preko Moravu cemu se mlogo  rasire zenice na oci  pa ce se dzabe mucis nece  da moze siroma da vidi vise nista a kamoli srnu na kamen...
Odgovori
#39
fala ti nema problem u pravo si pozzz
Odgovori
#40
Nezameri kolega mala sala da razbijemo ovu mlogo ozbiljnu atmosveru....
A  u trenutku se setih price o mecki koja je htela da se udava a trazila sviraci...Kako nije smela preko  Moravu sama da gazi Jedan od sviraca se ponudi da je prenese na drugu stranu....Pope je na ledja a kad su bili na pola Moravu  premesti je napred....A brekako pa sta uradi sad  zakuka ona..More morao sam da sakrijem negde pisak od klarinet da se ne pokvasi mnogo poce voda da nadolazi...Ma necu se odavam  ..Nosije on natamo naovamo jos neko vreme dok mu ne dosadi pa je ostavi na obalu i ode.... Sto zasluzila to i dobila!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)