Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iskustvo ili sreca
#1
Citajuci forum dosao sam na ideju da bi bilo poucno da svi mi naerdjamo price o srecnicim koji su resili zagonetku ili imali srece u ovom sportu naime opisi terena su veoma vazni u ovom sportu pa prema tome bilo bi lepo da svi mi doprinesemo pisajuci o mestima na kojima je izvadjeno blago.

      Crveni Breg je jedno od tih mesta naime ja sam hiljadu puta prosao tuda i nikada mi nije palo na pamet da tu ima nesto pre 2 mesaca prolazaci tuda jer sada je tu novi put primetio sam da je na zapadnoj strani CB neko kopao zaustavim auto i pridjem ugledam ogroman cup koi je zvrljao prazan na kosini cb bio je razbijen pri dnu i prazan tezio je nekih 30 kg srecniku nije bio ptreban pa ga je ostavio.

              Opis mesta : gomila crvene zemlje je bila udaljena od reke nekih 5-6metara  levo i desno od nje su bili ogromni dubovi  paraleno sa rekom je isao put koji je imao razvodne kanale na oko 1.5 km nize je bila vodenica a uzvodno na priblizno 1.5 km je bio most na oko 3 km istocno je crkva.

          Sve ove detalje sam kasnije uocio ali neko je to video pre mene.
Odgovori
#2
Eto nije kome je receno vec kome je sudjeno,po tvojim kazanjima mesto mi nije poznato i nadam se da neko ima neki zapis o ovome i bilo bi lepo da ga ima i da se malo bolje upoznamo sa postupcima na koje su ti koji su ga ostavili tu i na cake njima poznate
        Dali je problem da kazes o kom se kraju radi?
Odgovori
#3
pozdrav. Ja sam pokusao isto  tako nesto u temi odradjena mesta na price i legende. Moze biti veoma korisno za dalji rad.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)