Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TUMUL
#11
postovani kolege juce sam slikao predeo,nesto slicno kao gore,ali nece slika da se postavi. pokusacu ponovo.marsovac javi se kad opet dolazis. pozdrav
Odgovori
#12
Važna napomena!!!
Ne krije se ispod svakog tumula grob i prilozi. Nekad su mesta gde su vrsili obred nasipali kao humku a sahranjivali ih na druga mesta.Ima dosta takvih slucajeva.
Odgovori
#13
ali ipak treba proveriti,nikad se ne zna 8)
Odgovori
#14
Pitanje je DALI ALEKSANDAR MAKEDONSKI je zakopan u TUMUL?
Odgovori
#15
(29-04-2014, 11:23 AM)srna link Piše: Pitanje je DALI ALEKSANDAR MAKEDONSKI je zakopan u TUMUL?

Ne postoji verodostjni izvor koji bi nam dao uverljiv podatak o izgledu i lokaciji njegovog pocivalista.
Kolega a da niste mozda na tragu SVETOG GRALA ARHEOLOGIJE?  Big Grin
Salim se malo, zaista je vrlo neusaglaseno kako je a pogotovo gde je sahranjen. Njegovi zemni ostaci se traze u danasnje vreme od Bagdada do Venecije.
Odgovori
#16
(29-04-2014, 01:18 PM)Timpolok link Piše: [quote author=srna link=topic=3916.msg33881#msg33881 date=1398763417]
Pitanje je DALI ALEKSANDAR MAKEDONSKI je zakopan u TUMUL?

Ne postoji verodostjni izvor koji bi nam dao uverljiv podatak o izgledu i lokaciji njegovog pocivalista.
Kolega a da niste mozda na tragu SVETOG GRALA ARHEOLOGIJE?  Big Grin
Salim se malo, zaista je vrlo neusaglaseno kako je a pogotovo gde je sahranjen. Njegovi zemni ostaci se traze u danasnje vreme od Bagdada do Venecije.
[/quote]

Mi smo duzni tragati i da nadzemo, licno ja sam na tragu ali mi treba mnogo novac (svaki izlazak na teren, traganje, benzin i oprema) da bi utvrdio dali sam na tacnu lokaciju, ukoliko sam na tacnu lokaciju bice javno objavjeno i insistiracu da se javno radi sa video nadzorom.

Sve ostalje na pretpostavku - dok da se javno vidi, Bog je sa nama, tako da se nadamo da to bude uskoro!
Odgovori
#17
Kolega Marsovac meni se iskreno vise svidjaju one slike sa mora  8) 8) 8)
Odgovori
#18
Srna,
slazem se sa tobom, pa i odlazak na pijacu kosta a kamoli izlazak u nepristupacne predele.
Nego, da li ste Vi to na tragu grobnici A Velikog? Ako je to to....to je jako veliki poduhvat, ako treba pomoc tu sam!!!

Marsovac
Odgovori
#19
dikilikontakti,
pa znas sve je lepo na svoj nacin. Kad bi samo dole u podnozju bio okean......e onda bi to bio RAJ.  8) 8) 8)

Marsovac
Odgovori
#20
(29-04-2014, 11:23 PM)Dr. Marsovac link Piše: Srna,
slazem se sa tobom, pa i odlazak na pijacu kosta a kamoli izlazak u nepristupacne predele.
Nego, da li ste Vi to na tragu grobnici A Velikog? Ako je to to....to je jako veliki poduhvat, ako treba pomoc tu sam!!!

Marsovac

Marsovac, ja mislim da sam vec locirao gde je grobnica Aleksandar (Veliki) Makedonski, ali nigde nisu objavjene slike niti bilo cega drugo oko nju, to je veliki projekt i to mora biti javno, a dok se istrazuje nemozemo tvrditi da smo 100 % sigurni da je to to, ali mozemo reci da su se mnogo stvari skolopile, okolnosti su takvi, Bog je sa nama!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)